Wpis z mikrobloga

Z okazji prawie 9 () lat na wykopie, chyba pora się pożegnać. () To miejsce dało mi niesamowicie dużo radości, tu dzieliłam się z wami moimi skandynawskimi (i nie tylko) podróżami, tu przeżywaliście ze mną skoki narciarskie, dziwną asystentkę i wiele innych, różnych dziwactw. Poznałam stąd też naprawdę wartościowe osoby- nawet jeśli tylko przez internet. Tu też produkowalam się dla was w „gotuj z wykopem”! ( ʖ̯) Było też mnóstwo poradników zrób to sam. No i jakbym mogła zapomnieć - były też nawet rozdania. Pamietam też, już nie związanych ze mną - wiele afer ale tez wspaniałych akcji - nigdy nie zapomnę jak Miszcz Joda zaniósł Gnidzie kartę do Izolatki. Jak Fojer na bali elektryzował pół mirko zrzucaniem wiadomo kogo z klifów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale to już nie to samo co kiedyś. Zabrzmię jak jakiś stary piernik. Ale kiedyś to były czasy, teraz nie ma już czasów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie znikam z internetów, bo dalej możecie śledzić moje mniejsze lub większe przygody na we vlogach czy podcascie - ale wykop to już chyba nie jest miejsce dla mnie.
Dziękuję za tyle wspólnych lat i radości! (ʘʘ)


#thegirlcontent #usunkonto #nicwaznego #wspomnienia #justwykopthings #oswiadczeniezdupy
  • 59
@TheMan: ale tak jeszcze odpowiadając na to, co napisałeś - to jest jeden z głównych powodow, dla którego usunę konto. Kiedyś chętnie dzieliłam się swoimi blogowym rzeczami tutaj, ale pomimo, że ta społeczność zawsze była specyficzna, to mam wrażenie, że jednak w ostatnim czasie zrobiło się tu nieprzyjemnie. Doczepianie się wszystkiego, co ktoś wstawi... to nie jest miejsce dla mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TheMan: ale tak jeszcze odpowiadając na to, co napisałeś - to jest jeden z głównych powodow, dla którego usunę konto. Kiedyś chętnie dzieliłam się swoimi blogowym rzeczami tutaj, ale pomimo, że ta społeczność zawsze była specyficzna, to mam wrażenie, że jednak w ostatnim czasie zrobiło się tu nieprzyjemnie. Doczepianie się wszystkiego, co ktoś wstawi... to nie jest miejsce dla mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TheGirl: Nie