Wpis z mikrobloga

Z okazji prawie 9 () lat na wykopie, chyba pora się pożegnać. () To miejsce dało mi niesamowicie dużo radości, tu dzieliłam się z wami moimi skandynawskimi (i nie tylko) podróżami, tu przeżywaliście ze mną skoki narciarskie, dziwną asystentkę i wiele innych, różnych dziwactw. Poznałam stąd też naprawdę wartościowe osoby- nawet jeśli tylko przez internet. Tu też produkowalam się dla was w „gotuj z wykopem”! ( ʖ̯) Było też mnóstwo poradników zrób to sam. No i jakbym mogła zapomnieć - były też nawet rozdania. Pamietam też, już nie związanych ze mną - wiele afer ale tez wspaniałych akcji - nigdy nie zapomnę jak Miszcz Joda zaniósł Gnidzie kartę do Izolatki. Jak Fojer na bali elektryzował pół mirko zrzucaniem wiadomo kogo z klifów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale to już nie to samo co kiedyś. Zabrzmię jak jakiś stary piernik. Ale kiedyś to były czasy, teraz nie ma już czasów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie znikam z internetów, bo dalej możecie śledzić moje mniejsze lub większe przygody na we vlogach czy podcascie - ale wykop to już chyba nie jest miejsce dla mnie.
Dziękuję za tyle wspólnych lat i radości! (ʘʘ)


#thegirlcontent #usunkonto #nicwaznego #wspomnienia #justwykopthings #oswiadczeniezdupy
  • 59
  • Odpowiedz
@bzam: Po co mam usuwać? Jak będę przeglądał treści 18+ bez konta? W przeciwieństwie do OP korzystam i chce korzystać z serwisu. Gdybym nie chciał to bym po prostu przestał korzystać, bez usuwania konta, bez wylewania żalu i innych atencyjnych pierdół, bo to tylko strona ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@Psylon: Ale dlaczego wpychasz komuś to, co Ty uważasz? Przecież jeżeli ktoś ma tutaj 10+ letnie konto i używał je do tworzenia nowych relacji (w internecie i poza), a Ty nie, to nie znaczy, że postąpiłby tak samo jak Ty. Może chciała się po prostu pożegnać i ogłosić zamknięcie swoich tagów, zostawić po sobie ślad, cokolwiek. To, że ktoś mówi o sobie coś na forum, nie znaczy, że jest z góry
  • Odpowiedz
@Psylon: Rozumiem, zabrałem Ci głos argumentami i zdecydowałeś się poddać i wyzwać mnie od płaczka. To po co podejmowałeś rękawice? To nie jest opinia, tylko stwierdziłeś coś na zasadzie "ja taki jestem, to i Ty musisz taki być". To Ty jesteś płaczkiem, nie ja. Dziewczyna się kulturalnie pożegnała, nie powiedziała dlaczego odchodzi, dopiero po zapytaniu wyraziła opinię i tyle.
  • Odpowiedz
@TheGirl: Szkoda, że znikasz. Pamiętam Cię z relacji z wolontariatu podczas MŚ w Falun 2015 — sprzedałaś Kamila Stocha, że po medalu w drużynówce ekspresowo się upił ( ͡° ͜ʖ ͡°) — oraz z aktywności związanej z decoupagem. Nie raz na Wykop sarkałem, ale wbrew pozorom to całkiem sensowne miejsce, tylko trzeba sobie odpowiednio skonstruować banieczkę. A do tego bez konta ani rusz. Liczę więc, że jeszcze
  • Odpowiedz
@terwer358: i o tym chyba mówiła, jak widać uderz w stół dalej aktualne :). Też pierwszy raz ją widzę, przyszła pożegnała się i usunęła konto, koniec tematu. Ale nie dla was toksyczne wykopki( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirkax: Nie była aż tak istotna tutaj postacią żeby robić oficjalne "#!$%@?" więc oczywiste jest, że te pożegnanie to tylko łowienie na atencję podszyte małym emocjonalnym szantażem. Mam nadzieję, że smakował bait.
  • Odpowiedz
nigdy nie zapomnę jak Miszcz Joda zaniósł Gnidzie kartę do Izolatki. Jak Fojer na bali elektryzował pół mirko zrzucaniem wiadomo kogo z klifów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale to już nie to samo co kiedyś. Zabrzmię jak jakiś stary piernik. Ale kiedyś to były czasy, teraz nie ma już czasów.


@: Takie prawdziwe, że ostatni raz tak wzruszyłem się na królu lwie (,)

#
s.....6 - > nigdy nie zapomnę jak Miszcz Joda zaniósł Gnidzie kartę do Izolatki. Jak ...

źródło: comment_1602097633YUIihA6TAI0Fip4lXktGHg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz