Wpis z mikrobloga

@Sloneczko: Tak, blachy z województwa i ktoś się obruszył pewnie. Na pewno parking będzie mocniej oblegany teraz w szczególności, więc wolałbym nie rezygnować z Fabrycznej póki co. :)
@Hahazard: ten parking od kilku lat pęka w szwach, że czasem auto zostawiałem gdzieś między blokami. Co do fabrycznej, to nie jestem pewien ale chyba parking na "murku" przy Orlenie na Tuwima jest bezpłatny. Ale mogę się mylić.
@Sloneczko: No właśnie na tej części pod blokami zdarzył się incydent z oponą. Murek to już trochę daleko do dworca. Na razie widzę rozwiązanie w parkowaniu przy Jaracza albo MPK, ale to chyba o 5 będę musiał wstawać. :P
@epll: Been there, done that. Komunikację mają rzeczywiście miodzio, ale koszty życia 2x wyższe. I z tańszych dzielnic/aglomeracji jedziesz do centrum w zasadzie niewiele krócej niż z Łodzi...
@Hahazard: Duno, podliczysz koszty dojazdów, stracony czas i wyjdzie Ci na to samo. Przez jakiś czas miałem perspektywę pracy w waw to nie było jakiejś wielkiej różnicy kosztów mieszkań. Jakoś tak 20-30 min od centrum ceny może 300-400zł większe niż w ldz. A zarobki 2x wyższe xD