Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal42: ja mam na ultegrze akurat ale na 105 też jest; no różnica jest bardzo duża po przejściu z aluminiowego felta na sorze; czuć tą sztywność szczególnie jak się zjeżdża, ale nawet pod górkę gdzie każdy na każdy Twój ruch rower reaguje; ja wiem że jest to rower na lata bo nie ma co już bardziej inwestować w tym budżecie
@lilafro: Nie wiem czy tylko mój Rondo aluminowy tak ma. Ale dla mnie jest zbyt sztywny. U mnie w okolicy drogi nie są najlepszej jakości. Pomimo opon 28 odczuwam strasznie każdą nierówność. Ostatnio znajomy dał mi się przejechać chińskim karbonem i zauważyłem dużą różnicę w tłumieniu i komforcie pomimo tego, że ma założone opony 25. Szukam więc czegoś na karbonie i 105 bo nic lepszego nie potrzebuję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@michal42: no jest spora różnica między komfortem jazdy między aluminium a karbonem, ale pamiętaj że wpływ też mają koła i geometria; w cenie rose nie znajdziesz nic lepszego chyba że canyona na przecenie ale za to się na niego czeka nawet kilka miechów
@lilafro: Zobaczę jak to wyjdzie. Do wiosny jeszcze dużo czasu. Może być też tak, że zostanę na dotychczasowym rowerze bo nie będzie kasy. Muszę za to przyznać, że Rose jest bardzo ciekawą opcją.