Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ej możecie mi powiedzieć dlaczego powszechna opinia o DXM jest tak zła? Rozumiem, że to w większości używka dla gimbusów i coś, od czego się zaczyna, bo jest łatwo dostępne, ale jednak wciąż wielu ludziom się bardzo podoba i działanie jest totalnie nietypowe dla czegokolwiek innego. Powodem beki z dexa jest tylko fakt, że to lek?
#narkotykizawszespoko
  • 13
@klauxDia: bo dxm to taki bieda dysocjant i nie każdemu przypasuje działanie. Obiektywnie nie jest zbyt przyjemną substancją. Na hypku w temacie Najgorsza substancja sporo osób wymienia właśnie dexa. Druga sprawa to pewnie to, że był czy jest popularny wśród dzieciarni, a że nie jest to opio tylko dysocjant przez co powstały takie dzieła kinematografii jak acodinmasters to się przyjęło, że to kinderdrag nie warty pieniędzy.
@klauxDia: jest to dziwna używka to prawda
za pierwszym razem 300 albo 400 bylo to mnie odcięło całkowicie, teleportowanie się itp i pół roku później wzięłam tyle samo i sie czułam jak naspidowana pełna eufori i nawet do techniaw se tańczyłam w pokoju
może dlatego ze za pierwszym razem brałam tussidex a za drugim dexacaps
aczkolwiek trzeciego razu na pewno nie będzie
są lepsze rzeczy ( ͡º ͜ʖ͡
@klauxDia: Bo jest łatwo dostępny i dużo gimbusów zaczeło to walić.

@PineappleExpress Bieda dysocjant, co ty wygadujesz jak to jest jeden bardziej rekreacyjcnych dysocjantów z najdłuższym peakiem. Bije na łeb ketamine, jedynie przy wyższych dawkach jest straszny midnfuck i robi się nieprzyjemnie.

Jak dla mnie to jeden z lepszych zaraz po Metoksetaminie i DCK.