Wpis z mikrobloga

Wymagania:
PHP/CSS/HTML/JS

Mile widziane:
Symfony/Git/PHPUnit

Pierwsze zadanie jakie dostaje to w ogóle nie na moje stanowisko,
drugie zadanie dostaje do zrobienia parę podstron, formularz itd.
wymagania: symfony i git, phpunit jako miły dodatek
Dodatkowo targetują ofertę prac na większe miasto, a praca tak naprawdę ok. 60 km od tego miasta
na zadupiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma słowa o możliwości zdalnej. Czy takie rzeczy są normalne?

#hr #rekrutacja #programowanie #php #zalesie
  • 14
@JanuszSraczek: chodziło o to, że reklamują się na duże miasto, a są na zadupiu, gdyby oferowali pracę zdalną to takie zachowanie jest znośne, ale z tego co wiem nie dają takiej możliwości
Co do zadania to po prostu mają burdel w firmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Migmus: wiesz co przy takich "zdaniach" zastanawiam czy jakiś janusz nie wpadł na taki model biznesowy, że pod pozorem rekrutacji będzie kazał wykonać jakieś cząstkowe zadania a potem np. komuś innemu połączenie tych czystek w całość i takim to sposobem za darmo zrealizuje jakiś projekt.
@Migmus: wiesz co te całe „mini projekty” oprócz pierwszego to dość wygórowane wytyczne do zrobienia dla osób ze znajomością php i HTML xD a na końcu to symphony to żart, jak już chcą kogoś z jego znajmością to niech takiego zatrudnia i wyszegolnia to wymaganiach przy rekrutacji a tak Janusz każe klepać komponenty do jego systemu xD
@mrq: tutaj muszę obronić firmę, znalazłem repo rok wcześniej dawali to samo zadanie rekrutacyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@empios: to było dla junior frontendowca, wysłałem aplikację w ich strony (do każdej oferty jest osobny formularz), taki bajzel mają w firmie ¯\_(ツ)_/¯