Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przedstawiamy Rephysio – aplikacje służącą do wsparcia rehabilitacji i profilaktyki!

Nie samymi grami człowiek żyje, czasami przychodzą różne bóle ciała i potrzebna jest pomoc.
Często nie wiemy gdzie dokładnie jej szukać, a w obecnych czasach wychodzenie z domu nie do końca jest bezpieczne.

Dlatego też stworzyliśmy aplikacje Rephysio, która wspiera proces rehabilitacji i działa profilaktycznie.
Wystarczy wybrać interesujący nas zestaw ćwiczeń, który został przygotowany przez specjalistów z zakresu fizjoterapii.
Każde ćwiczenie jest dostępne w formie video, gdzie lektor krok po kroku dokładnie wyjaśni co należy zrobić.

Do końca tego tygodnia jest możliwość darmowego testowania przez 3 dni! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zachęcamy do skorzystania:
Android
iOS
Web

Będziemy wdzięczni za wasze opinie!

PS. Zapraszamy na nasz fanpage EON44 APPS

#technologia #smartfon #aplikacje #android #aplikacjemobilne #api #googleplay #appstore #ios #rehabilitacja #fizjoterapia #zdrowie #eon46apps
EON46 - Cześć Mirki i Mirabelki! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przedstawiamy Rephysio – aplikacje słu...

źródło: comment_1600181289Mo0e85d7K5sKLjkIVKI6fp.jpg

Pobierz
  • 5
@EON46: Ale czemu mam się weryfikować? Zniechęciło mnie to. Fajnie jakby na początku było chociaz jakies demo apki, wyjaśnienie po co weryfikacja telefonem - wtedy użytkownik by mógł stwierdzić czy wgl warto ten tel podawać. Nie mówię tego złośliwie - po prostu wydaje mi się że część potencjalnych użytkowników sie zniechęca na starcie, tak jak ja :)