Wpis z mikrobloga

Od dziś możesz korzystać z Redis na hostingu nazwa.pl!
Z tej okazji mamy dla Was #rozdajo, w którym na każdego czeka nagroda!

Redis to nowoczesny magazyn danych, który sprawia, że serwisy WWW oparte o bazy danych działają znacznie szybciej. Nic więc dziwnego, że Redis zajmuje czołowe pozycje w światowych rankingach i jest jedną z najczęściej wybieranych nierelacyjnych baz danych.
Więcej o Redis przeczytasz na blogu nazwa.pl: nazwa.pl/blog/od-dzisiaj-redis-na-hostingu-nazwapl.

Weź udział w #rozdajo!
Odpowiedz na pytanie i wygraj CloudHosting Start na 12 m-cy za darmo!

W przypadku jakich aplikacji warto korzystać z hostingu udostępniającego bazę danych Redis?

Spośród dodanych komentarzy wybierzemy najciekawszy, którego autor otrzyma voucher na zamówienie usługi CloudHosting Start na 12 m-cy za darmo!
Dla wszystkich osób plusujących mamy CloudHosting Start na 6 miesiące za darmo!

Zabawa trwa do piątku (18.09) do godziny 15:00
#redis #nazwapl #hosting #serwer #serwery #dane #bazydanych #wordpress #prestashop #stronawww #digital
nazwapl - Od dziś możesz korzystać z Redis na hostingu nazwa.pl!
Z tej okazji mamy d...

źródło: comment_160024448755jCKeSZG93LJhHt53kRME.jpg

Pobierz
  • 35
@cannonball_: > rewelacja. czy na serwerach aktywowanych jakiś czas temu automatycznie udostępniacie redis?

W przypadku każdej usługi hostingowej, bez względu na to, kiedy została ona aktywowana, istnieje możliwość korzystania zarówno baz danych Redis, jak i Memcached.

Wybór magazynu danych, z którego chcesz korzystać, realizujesz poprzez panel Active.admin.

Wystarczy po zalogowaniu do Active.admin, z menu Bazy danych wybrać opcję Redis, Memcached, a następnie włączyć interesujący Cię magazyn danych.
istnieje możliwość podejrzenia jakie dane aktualnie znajduje się w redis?


@Instynkt: Z punktu widzenia skryptów, jakie są uruchamiane, Redis działa jak każda inna baza danych. Można zatem stosować odpowiednie zapytania z poziomu skryptu do Redisa (jako do bazy danych), w celu pobrania z niej interesujących nas informacji.
Zaplusowałem. Gdzie mój "CloudHosting Start na 6 miesiące za darmo"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FredOnizuka: Jak napisaliśmy, zabawa trwa do piątku (18.09) do godziny 15:00. Wtedy też ogłosimy, kto otrzyma główną nagrodę (CloudHosting Start na 12 miesięcy), a wszystkim pozostałym osobom biorącym udział w naszym #rozdajo przekażemy vouchery na CloudHosting Start na 6 miesięcy.
@nazwapl_tk: Sprawdziłem na Waszej stronie i wynika z niej, że "CloudHosting Start" jest na rok. Czy to oznacza, że mimo posiadania vouchera (na 6miesięcy), będę musiał zapłacić za hosting (brakujące 6 miesięcy), aby móc skorzystać z vouchera?
@FredOnizuka: Absolutnie nie. Owszem, w ofercie którą możesz kupić na naszej stronie, abonamenty dla usług serii CloudHosting są billingowane w okresach rocznych. Ale posiadając voucher, ze specjalnym kodem rabatowym, uzyskasz możliwość skorzystania bez żadnych kosztów z serwera CloudHosting Start na okres 6 miesięcy. Jeżeli po tych 6 miesiącach (bezpłatnych) dalej będziesz chciał korzystać z serwera, wówczas będziesz mógł normalnie opłacić abonament za korzystanie z tej usługi. Ale pierwsze 6 miesięcy masz
@nazwapl
@nazwapl_tk: Widziałem jakiś czas temu (do roku w tył) jak specjaliści myli Wasz budynek, fajnie się jadło w Macu wtedy, prace wysokościowe nie dla mnie, ciekawe jak to wygląda wewnątrz budynku jak ninja na linie myje szybę, taki normalny dzień pracy a za szybą ninja czyści okno