Wpis z mikrobloga

@United: w MB masz mape swiata po ktorej sobie chodzisz ale walki toczysz w perspektywie 3 osoby
a w total warze masz mape swiata, rozgrywka jest podzielona wtedy na tury ale bitwy toczysz real time
obie te gry mieszaja 2 gatunki w odrebie jednej gry
  • Odpowiedz
@United: ja nigdzie nie napisalem ze te gry sa identyczne, valkyrie chronicles tez jest tylko jedna, tak samo jak persona, chodzi mi o to ze takie hybrydy to nic nowego
nie spedzilem przy MB pewnie wiecej niz kilka godzin w swoim zyciu wiec osobiscie nie mam pojecia co tam nie zagralo ale ta gra na premiere podobno byla strasznie zepsuta, zacofana technologicznie, zle zbalansowana, sporo bylo tam jakis dziwnych decyzji przy
  • Odpowiedz
@aleroc: trzask pękania twojej dupy słychać na drugim końcu polski ziomek... a kij który masz w dupie niedługo ci oczy wybije xDDD serio nie mieści mi się w głowie jak można się tak oporowo spinać, bo komuś się jakaś gra podoba, która jest w dodatku ciekawsza od przereklamowanej i zwyczajnie słabej pod względem fabuły i gameplayu TLOA (oczywiście pomijając aspekty wizualne, które faktycznie są bezkonkurencyjne)... masz maść na swoją dolegliwość? jeśli
  • Odpowiedz
@aleroc: jeśli serio nie widzisz jaka silna frustracja i agresja wylewa się z twoich postów, to na prawdę powinieneś udać się do jakiegoś psychologa, bo ludzie postronni na pierwszy rzut oka mogą cię postrzegać jako patusa, który nie panuje nad emocjami, w dodatku w takich błahych sprawach jak gry komputerowe :(
  • Odpowiedz