Wpis z mikrobloga

Kasjo robi dobre dymy, ale dostalby od wiewiora na 90% w sparingu. W przypadku ulicy mialby wieksze szanse w pierwszych sekundach, ze mu cos wejdzie, ale nadal nie bylby faworytem. W jego interesie do konca projektu powinno byc trigerowanie wiewiora, ale tylko do pewnego momementu. Niestety jak sie za bardzo #!$%@? to przesadza. Siadzie mu psycha po przegranej. Przyklad takiego mini przysiadu byl jak pasza go nasladowal. Zupelna bezradnosc i z dyktatora momentalnie stal sie przygaszony i cichutki.

Ps. Oni sa #!$%@?, ze nie potrafia sobie z nim poradzic jak dal im tyle materialu, zeby go gasic. Zamiast ogarnac to walcza jego bronia i sie probuja z nim wyzywac. W takim dymieniu to na niego nie ma #!$%@?. Z niego trzeba beke krecic i tyle. Mozna to zobaczyc tez w warsaw shore jak naplul w twarz dzikowi za to, ze sie smial z jego „brzydkiej mordy” #youtubeshore
  • 29
@Szokobons: Nie dostałby bo został już za bardzo zgnojony psychicznie.To nie walki z hassanem że sobie walczyli na sportowo dla kaski tylko solówka z #!$%@? kasjuszem którego pewnie nawet boi się na poważnie uderzyć
@Szokobons: Wiewior nie ma szans z Kasjo raz warunki fizyczne (pierwszy lepszy typ 90-110 by wjechal w wiewiora i by byla po sprawie handke nie licze bo typ nie ma pojecia nawet jak cepy #!$%@?ć) dwa kasjo umie sie #!$%@? to trzeba przyznac czy sie go lubi czy nie 3 na sparingu by sie z nim zabawil a jakby teraz wyszli w sensie wiewior na fecie kasjo #!$%@? wiewiora by na
To dla mnie taka sytuacja jest jak na tych wszystkich filmikach gdzie masz agresora i spokojnego chlopaka, ktory w pewnym momencie peka i ten drugi dostaje w #!$%@?


@Szokobons: Ja też tak myślałem dopóki nie zobaczyłem sparaliżowanego Wiewióra, kiedy Kasjo się do niego pruł poza streamem, gdy ten leżał z Werką w łóżku. To był idealny moment na te twoje "pęknięcie" i #!$%@? Kasjuszowi, a jednak nic takiego się nie stało.
@Szokobons: Nic takiego nie było. Owszem, ściągnął koszulkę, ale to było na zasadzie stwarzania pozorów że chce się z nim bić (bo Kasjusz zapraszał go do walki). Klientka to błagała Kasjusza żeby sobie poszedł XD
Nie patrzcie na parter wiewiora przez pryzmat tych ulanych nieudacznikow typu pasza koks guzik czy #!$%@? go wie kogo on tam skladal bo pod względem przygotowania fizycznego i względnej siły oni są cofnieci w rozwoju.Mówie Wam nawet jakby walka przeniosła sie do parteru Wiewiór by #!$%@?ł.Tak naprawdę nikt go nie widział z równym sobie zawodnikiem nawet w podobnej wadze (tak dla mnie Hassan to jest przerost formy nad treścią) gość niewiele potrafi
@Fk2q: Kasjo praktycznje zadnego pojecia nie ma. Hassan przygotowywal sie ostro w dobrym klubie, wiedzial czego sie spodziewac po 1 walce. Prawdopodobnie wiekszosc jego treningu to byl parter. Jak sobie poradzil?
@magister2703: w parterze z kondycja stojkowa troche inaczej to wyglada, bo jestes nieustannie wymeczany. W pierwszej walce wiewior lecial z koksem o kilkadziesiat kg ciezszym i prawie dopial dzwignie. Przyjal w #!$%@? bomb tez i nie dostal ko