Wpis z mikrobloga

Hej mirki, po długim czasie nagrywania, w tym tygodniu ukazał się mój pierwszy kurs na youtube dla przyszłych #programista15k
Także dzieląc się radością, robię małe #rozdajo

Do wygrania 2x karta paysafe card 50zł

Jedna dla plusujących, a jedna dla subskrybentów na kanale (póki co jest ich 6, także szanse są spore ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Zwycięzców wylosuje w niedziele o 14:00

Link do playlisty kursu na #youtube
https://www.youtube.com/playlist?list=PLOHaqGKEYaykln8FR6kTovbJEgQ707EdH
kebbek - Hej mirki, po długim czasie nagrywania, w tym tygodniu ukazał się mój pierws...

źródło: comment_1600414310pFAN7uzSugIjBXCCFBLojA.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
Tysiąc plusów i jeszcze nikt nie pochwalił głosu i dykcji OPa, come on mirko

@kebbek OPie, nie planuję bycia programistą15k, ale filmik mirka zawsze odpalę chociażby z szacunku, i mogę ocenić chociaż to, że masz przyjemny głos i niezłą dykcję, widać właściwego człowieka na właściwym miejscu. Powodzenia w rozwijaniu kanału.
  • Odpowiedz
@kebbek: Zajebisty kurs,jeżeli ktokolwiek z niego skorzysta to ktoś kto już to umie dla przypomnienia xD Wyjasnianie zagadnien w 2-3minuty ( ͡° ͜ʖ ͡°) plus masz za darmowy hajs a nie jakosc kursu xD
  • Odpowiedz
@kebbek: Nie zapominaj mirku, ze subskrypcje pozyskane w ten sposob to martwe suby, ktos cie zasubuje, ale wyswietlen nadal bedziesz mial znikome ilosci, bo ci ludzie maja to gdzies, dali suba zeby wygrac PSC. No chyba, ze chcesz polechtac swoje ego to droga wolna
  • Odpowiedz
@kebbek: nie wiem jak inni ale jak oglądam jakiś film/tutorial na yt gdzie prowadzący odnosi się do oglądającego w pierwszej osobie (znajdziesz, pobierzesz,patrzysz itp.) to od razu mam ochotę wyłączyć.
Czy tworzysz film dla jednej osoby czy dla wielu? imo o wiele lepiej brzmi gdy używa się liczby mnogiej, czy słyszałeś @kebbek żeby w mediach ktoś powiedział, dziękuję Ci że słuchasz tej audycji? zawsze będzie dziękuję wam.
  • Odpowiedz
@interpenetrate: to dopiero kropla w morzu wiedzy, ale od czegoś trzeba zacząć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Megawonsz_dziewienc wystarczy, że chociaż jedna osoba coś z tego wyciągnie i będę happy

@mr_car tak słyszałem sporo takich materiałów. W tym kontekście, bardziej myślę pod kątem tych nagrań jako wirtualne korki 1 on 1 z kursantem, gdzie się zwracam do niego bezpośrednio (pobierzesz ..) lub per 'my' (wyszukamy .. ), jeżeli
  • Odpowiedz