Wpis z mikrobloga

Hej mirki, po długim czasie nagrywania, w tym tygodniu ukazał się mój pierwszy kurs na youtube dla przyszłych #programista15k
Także dzieląc się radością, robię małe #rozdajo

Do wygrania 2x karta paysafe card 50zł

Jedna dla plusujących, a jedna dla subskrybentów na kanale (póki co jest ich 6, także szanse są spore ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Zwycięzców wylosuje w niedziele o 14:00

Link do playlisty kursu na #youtube
https://www.youtube.com/playlist?list=PLOHaqGKEYaykln8FR6kTovbJEgQ707EdH
kebbek - Hej mirki, po długim czasie nagrywania, w tym tygodniu ukazał się mój pierws...

źródło: comment_1600414310pFAN7uzSugIjBXCCFBLojA.jpg

Pobierz
  • 110
@edcba: tak, mam sporo wiedzy do przekazania, na pewno coś z asp.net się pojawi, czy to będzie .net core czy może już .net 5 (ma być oficjalnie release w listopadzie) to się jeszcze okaże ;p
@kebbek Gdyby nie ten post nie trafiła bym na twój kanał. Ma Pan przyjemny głosik i ciekawie tłumaczone. Jestem w trakcie uczenia się programowania, ale języka C. Mimo to wiem, że czeka mnie też i C#, wiec playlista zapisana i sub zostawiony, bo się należy. Także osobiście dziękuję i jestem zawitał w szeregi oglądających ().
@kebbek: masz kurs jak zrobić aplikacje samodzielną exe aby inni mogli ją uruchamiać bez instalowania pakietu .net?
oraz jak zrobić bota chodzącego po stronach wyglądającego jak zwykła przeglądarka?:)