Wpis z mikrobloga

@Dymass: naaaah, łatwiej byłoby chyba kupić gotowca, niż robić swapa ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Prędzej bym go chyba zaturbił, gdybym miał kogoś ogarniętego w tym temacie. Ale i tak nie marudzę.
@Ruski_Haker: Ja tam nie narzekam, tak samo jak mój blat 180x80 i wiele innych gabarytów, które już przewoziłem ;)
  • Odpowiedz
@Biebrzanski_Ghul: ja parę lat temu też zrobiłem objazdówkę po Chorwacji audi a3 z 99r. Oczywiście z wjazdem na sveti jure.

Również wjeżdżałem rano i trafiłem na kilka byków idących w moją stronę środkiem drogi. Musiałem cofać na zatoczkę. Na szczęście przeszły obok :-)
  • Odpowiedz
@Biebrzanski_Ghul: Ooo o której wyjeżdżałeś? Właśnie sie tam wybieramy, ale zastanawiamy się nad godziną, podobno rano jest spoko () I widzę też zdjęcie z drona, ogarniałeś pozwolenie czy na przypale? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kazber95 przede wszystkim grupy galantowe na Facebooku, serio. Jest ich kilka i niekoniecznie trzeba szukać ogłoszeń, ale nawet pytać o konkretne egzemplarze. Kiedyś całkiem niezłe było jeszcze forum Mitsumaniaki, ale ostatnio niestety wygląda coraz słabiej.
  • Odpowiedz