Wpis z mikrobloga

Udało się! 4050 kilometrów za mną i Galantem, w tym wjazd na Sveti Jure. Wszystko bez zająknięcia. Pijcie ze mną kompot! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam plusujących z poprzedniego wpisu - dzięki za wiarę w dziadka-batmobila! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#chorwacja #motoryzacja #fotografia #chwalesie #samochody #mitsubishi
Pobierz Biebrzanski_Ghul - Udało się! 4050 kilometrów za mną i Galantem, w tym wjazd na Sveti...
źródło: comment_1600611921IAqpatcQVnq7hOvGnXLnR8.jpg
  • 82
@Ifrit: pierwszy raz byłem w Cro 7 lat temu, dopiero teraz powtórka. Ale za pierwszym razem - choć miałem blisko - na Sveti Jure nie pojechałem, bo byłem ze zorganizowaną wycieczką i koszty mnie przerosły. Niemniej polecam, łażenie po tym tarasie strasznie ryje beret. Mam lęk wysokości, choć nie odczuwam go, gdy czuję się bezpiecznie, np. w parkach linowych w ogóle tego nie mam. Teoretycznie tutaj też się tego spodziewałem, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maQus: miesiąc temu w Holandii właściciela podobnych "trzech diamentów" podwoziłem bo 40km przed kwaterą silnik padł a auto wcale nie stare bo ledwie 6 roczne z nalotem 80tys km.
@Boniasty: 2.5 V6, tylko i wyłącznie. W moim odczuciu nic innego w tym aucie sensu nie ma. Zawiechę jeszcze w moim odczuciu idzie przeżyć, zwłaszcza jak nie żałujesz przy wymianie, to starczy na napraaaawdę długo. Bardziej mnie denerwują rzeczy typu elektryka. Jedna świeca za 80 zł to jest matko bosko xD Ostatnio musiałem też robić rozrząd i wydatek 1700 zł razem z robotą trochę jednak zabolał ;) Ale generalnie nie narzekam
@Ifrit: bez problemu, jeśli chodzi o gabaryt, ale być może dlatego, że miałem wprawę - rok temu jeździłem (wypożyczonym i mniejszym, ale wciąż) po najbardziej popieprzonych, górskich drogach na Teneryfie. Trochę się więc zahartowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyny problem, jaki napotkałem, to w pewnym momencie rosnąca ciutkę temperatura, ale wystarczyło zmienić taktykę wjeżdżania. Na początku piłowałem do 3.5-4k obrotów, a wystarczył wyższy bieg i turlanie się