Wpis z mikrobloga

Hejka Miraski.
Na pewno znajdę tu pasjonatów modeli #rc Chciałabym kupić niebieskiemu na urodziny jakiś fajny model zdalnie sterowany. Czy jest coś godnego uwagi do 200 zł? Kompletnie się na tym nie znam i potrzebuję podpowiedzi... Wiem, że za tą kwotę szału nie będzie, ale nie chcę zupełnie wtopić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 8
@Samboja: wypowiem sie jako troche zorientowany w temacie. lego za dwie stowki bedzie lepszym pomyslem, niz zabawka rc za 200 pln. w tej cenie z nowych rzeczy to sa straszne smieci, dla osmiolatkow. modele jakiekolwiek , ktore sa modelami, a nie zabawkami , zaczynaja sie powiedzmy od szesciu stow, za jakies HSP Strada. w senie kupisz gowno za dwie stowy, i obydwoje bedziecie rozczarowani. Lego technic bedzie lepszym pomyslem.
@Samboja: coś sensownego i latającego to jak na końcu dopiszesz jedno zero.
Z samochodami rc nie miałem nic wspólnego, ale widzę że same nadajniki zaczynają się od 300zł.
Najtańszą latającą opcją są chyba małe drony racingowe, ale żeby mieć coś fajnego trzeba wydać z 1000zł na zestaw startowy.

Do 200zł to może by się dało jakąś zabawkę kupić, ale to tak na poziomie 7 latka.
(Chyba że jacyś łowcy aliexpressu mają