Wpis z mikrobloga

Cześć wykopki moje kochane. Mam dylemat jeśli chodzi o wybór kierunku studiów. Zastanawiam się nad zarządzaniem - bezpieczeństwo i higiena pracy, a inżynierią systemów logistycznych. Oba kierunki trwają 3,5 roku. Zaocznie.
Dzisiaj muszę zdecydować. Jest tu ktoś może po takim kierunku?
Pomocy!
#kiciochpyta #studbaza #studia #logistyka #bhp
  • 3
@Ananaos: w jaki sposób ludzie trafiają na takie kierunki, w sensie jak to jest, że one trafiają komuś do głowy? One są moim zdaniem mega randomowe.
Może napisz dlaczego Ty byś chciał na nie iść, w ten sposób lepiej określisz czego Ty chcesz.
@Ardeo: Bhp akurat nie jest randomowe bo zawsze wydawało mi się że praca bhpowca jest dosyć ciekawa i prosta. Miałem kontakt z dziesiątkami bhpowcow w mojej poprzedniej pracy i patrząc na ich zadania i obowiązki myślę że nadalbym się na to stanowisko. Natomiast inżynieria systemow logistycznych zaintrygowała mnie od pierwszego wejrzenia. Wydaje mi się że ten kierunek może być bardziej przyszłościowy i stabilny. Nie znam jednak nikogo kto pracowałby jako logistyk.
One są moim zdaniem mega randomowe.


@Ardeo: Bo tak jest. Moja dziewczyna poszła na takie tylko dlatego, że ja byłem na innym kierunku ale na tej uczelni. Zrezygnowała po pierwszym roku ale na szczęście dużo czasu nie straciła bo to zaoczne było