Wpis z mikrobloga

To jest dla mnie serio za dużo co wypisuje Sosnierz na Twitterze. Wyobraźcie sobie że wasza siostra/dziewczyna/matka ktokolwiek zostaje zgwałcona, i pojawia się on. Jeździec na białym koniu, obrońca moralności i decyduje że jeżeli jest w ciąży to ma rodzic?
Jak czują się kobiety, które są prawdziwymi ofiarami gwałcicieli i dziś czytają coś takiego.
W normalnym kraju kobieta dostaje pomoc psychologa, w Polsce usłyszy że jest morderca. Tfu.

#konfederacja #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #polityka
p.....d - To jest dla mnie serio za dużo co wypisuje Sosnierz na Twitterze. Wyobraźci...

źródło: comment_1602056967h0TMd1XZJYaKlVOPY3AcGR.jpg

Pobierz
  • 110
człowieka który czysto teoretycznie powinien reprezentować więcej niż Janusz sączący piwko na przysklepowej ławeczce


@peachysound: dlaczego, skoro to ludzie o takich poglądach go wybierają?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 111
@twitch60: Bo przecież powszechnie wiadomo, że gwałty zdarzają się tylko w nocy, a sprawcami są tylko osoby obce. Czyli idąc twoim tokiem rozumowania, wystarczy wychodzić z domu tylko w dzień (czyli część kobiet musi rzucić pracę) i rozmawiać tylko z osobami, które się zna.

Jesteś zwykłym osłem, który nawet nie zajrzał do statystyk. Wtedy byś się dowiedział, że sprawcami są bardzo często osoby bliskie, nawet te z rodziny, ale wiadomo, lepiej