Wpis z mikrobloga

#dziendobry

Ciąg dalszy historii ze stolarzami, do których nie mam już siły...


1. Kolega zadał pytanie (widoczne na screenie) na fanpage Studio Mebli "Ostrowscy"
Link https://www.facebook.com/mebleostrowscy

Ich odpowiedź sprawiła, że kolejny raz opadły mi ręce. Kłamstwo na kłamstwie. Prawdą jest to, że unikają kontaktu jak ognia, "szkalowani" są od czasu wrzucenia znaleziska na wykop, czyli... od 2-3 dni, a uszkodzone fronty zobowiązali się naprawić (screen maila w komentarzu), a teraz się tego wypierają.

Chyba warto "kręcić małysza", co nie?

2. Wczoraj o dziwo przyjechali do mnie pracownicy firmy (bez szefa, on się nigdy u mnie nie pojawił, ciekawe dlaczego...). Przywieźli szybę hartowaną do zamontowania przy płycie gazowej, ale o złym wymiarze. Upierali się jednak, że przytną mi listwy ledowe pod szafkami i jakoś wepchną tę szybę na ścianę. No kosmos. Na nową szybę mam czekać przynajmniej dwa tygodnie, bo szkło hartuje się w hartowni 10 dni (to prawda?).
Zamocowali też brakującą blendę, która była docinana wcześniej conajmniej 3 razy. Oczywiście wygląda to słabo, szczególnie spasowanie z innymi elementami (foto w komentarzu). Monter stwierdził, że inaczej się nie dało tego zrobić (°°

Jeśli wołam kogoś, kto sobie tego nie życzy, to z góry przepraszam.
#wykopefekt #remontujzwykopem #remont #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #prawokonsumenckie #afera
tnds - #dziendobry

Ciąg dalszy historii ze stolarzami, do których nie mam już siły...

źródło: comment_1602229970r844sb409SBP0KtOJxP3yK.jpg

Pobierz
  • 70
@tnds: nie mam w temacie nic do powiedzenia, prócz tego że pół roku temu kupiłem 70 letni dom do całkowitego remontu. Zrobiłem sam bez ŻADNEGO doświadczenia:

- elektrykę wraz ze skrzynką z pomocą wykopka
- wymieniłem cała kanalizację wraz z zewnętrzną do szamba
- wszystkie rury do wody nowe
- całą łazienkę z g-k i kafelek + wszystko tam
- całą kuchnię z montażem mebli, podwieszaniem sufitu, renowacją stolarki okiennej i
@tnds: Dobra kolego. Widać, że to zwykły uparty idiota. Idzie w zaparte i nie ma sensu dalej wkładać energii w Wykop, Facebooka itd. tylko od razu uderzaj do prawnika i pozew. Bo tak to będziesz się z nim wymieniać korespondencją miesiącami i nic z tego nie wyniknie.

Bierz inną ekipę, napraw, a kosztami tych napraw i odsetek obciąż Janusza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@tnds: cokolwiek by nie przywiezli i nie próbowali montować albo podczas montażu #!$%@? to po prostu nie podpisuj odbioru i wytkjij wszystkie uszkodzenia, błędy oraz odchylenia od zawartej umowy i projektu. Każdą taką rzecz od razu fotografuj po montażu gdy tylko odjeżdżają, żeby nie było oskarżeń, że coś uszkodziłeś i potem robosz foto.
#!$%@? :/ 3maj sję tam