Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Halo Miraski #motoryzacja
Poszukuję dodatkowego samochodu. Samochód ma służyć do jazdy w dalsze trasy, ale też do użytku codziennego. Dlatego szukam czegoś w gazie.

Znalazłam sobie dwa autka, które zwróciły moją uwagę, ale one są sprzedawane z komisu, a wiadomo jak to u takich jest.

Grande Punto

Stilo

Ktoś coś może mi podpowiedzieć odnosząc się do tych ogłoszeń? Której autko warto brać?

#samochody #lpg #fiat
  • 7
@Zuzan_: Gp odradzam. Miałem takiego samego przez rok i pozbyłem się przy najbliższej okazji. Dużo małych tanich usterek, a do tego dużo pali jeśli jeździsz tylko po mieście. Sam silnik jest słaby, jeśli chcesz kogoś wyprzedzić, musisz to sobie dobrze wcześniej zaplanować
@Zuzan_: mam od dawna Grande Punto i to jest świetny samochód. owszem, jakieś pierdoły potrafią zdenerwować ale jeśli nie masz dwóch lewych rąk to zrobisz wszystko sam przy użyciu prostych narzędzi jak śrubokręty czy klucza grzechotki. mam diesla 1.3 i zarówno w mieście jak i na trasie się sprawdza. latam nim do pracy 100km dziennie i spala mi bardzo mało. jedynie EGR zaślepiłem bo inaczej często trzeba czyścić przez jazdę po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zuzan_: jako posiadacz GP 1.4, 2007 r, oczywiście w gazie, mogę polecić, ALE NIE KAŻDEMU. Bądź świadoma, że to nie jest auto do szybkiej, zrywnej jazdy (chyba że T-Jet, ja mam podstawowe 1.4). 2,5 tys. obrotów na 5. biegu przy 80 km/h. Przy jeździe na wysokich obrotach mój egzemplarz lubi się napić oleju. Robię nim codziennie 100 km po różnych drogach. Jeździ mi się dobrze, dla mnie to auto jest wygodne,