Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Mireczki i Mirabelki (zwłaszcza urodzone w latach 90) a pamiętacie taki kanał z grami na Canal+, gdzie grało się za pomocą pilota? (jakieś gry karciane, zręcznościowe...) Dzisiaj przypomniałam sobie, że przesiedziałam nad tym setki godzin nudząc się po szkole u babci. Pamiętacie? Graliście? Macie może jakieś zdjęcia/screeny? Bardzo bym chciała zobaczyć jeszcze raz jak to wyglądało!
#nostalgia #gry #canalplus #lata90 #telewizja #feels
Pobierz
źródło: comment_1602435328ePV3qXAcmQPptN9kFha3D8.jpg
  • 6
Grałem w to u wujka :) pamiętam tetris, tam było tak że na każdym poziomie był obrazek, którego część odsłaniała się za każdą skompletowaną linię, a w tle leciała dobra muza (m.in sex machine). Kojarzy mi się też taka gra z totrami. Z tego co pamiętam polegała na tym że było tam coś w rodzaju labiryntu, gdzie trzeba było poprzesuwać te torty na odpowiednie miejsca. No i był jeszcze master mind :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Michalski06 o kurde! Ten filmik to jest jakieś złoto! Właśnie sobie uświadomiłam jak wielki wpływ na mój gust miały te kanały muzyczne! ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A tak btw to jakie to było innowacyjne wtedy! Pamiętam, że jak odkryłam ten kanał to czułam się jakbym życie wygrała!