Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tl;dr żona dziś wypaliła, że jej nie pociągam i nic nie mogę z tym zrobić.

Dziś poruszyłem z żoną (po raz kolejny) kwestię inicjowania seksu z jej strony. Po drążeniu powiedziała, że nie pociągam jej.
Mam 30 lat, szczupły, gęste włosy, ćwiczę regularnie (bez szału, ale widocznie zarysowane mięśnie, bez brzucha wystającego), staram się ładnie ubrać, ogólnie myślę, że jestem zadbany.
Zapytałem się jej, co mógłbym zrobić, aby jej się podobać. Usłyszałem: "nic, tak już jest". Nie zdawałem sobie sprawy, że to tak może zaboleć. Czuję się beznadziejnie i nie patrzę w przyszłość pozytywnie.

#zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8469a2605297c54a62bf63
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 341
@AnonimoweMirkoWyznania: Idźcie razem do seksuologa, on wam pomoźe. Jeżeli ona nie będzie chciała to idź sam, on Ci doradzi co zrobić dalej.

Na pożądanie, czyli libido ma wpływ wiele czynników takich jak: zmęczenie, stres, choroby, problemy z hormonami, cykl miesiączkowy oraz jakość relacji itp. Jeżeli macie słaba relację, kłócicie się to kobieta nie będzie mieć ochoty na seks.

Mam 30 lat, szczupły, gęste włosy, ćwiczę regularnie (bez szału, ale widocznie zarysowane