Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tl;dr żona dziś wypaliła, że jej nie pociągam i nic nie mogę z tym zrobić.

Dziś poruszyłem z żoną (po raz kolejny) kwestię inicjowania seksu z jej strony. Po drążeniu powiedziała, że nie pociągam jej.
Mam 30 lat, szczupły, gęste włosy, ćwiczę regularnie (bez szału, ale widocznie zarysowane mięśnie, bez brzucha wystającego), staram się ładnie ubrać, ogólnie myślę, że jestem zadbany.
Zapytałem się jej, co mógłbym zrobić, aby jej się podobać. Usłyszałem: "nic, tak już jest". Nie zdawałem sobie sprawy, że to tak może zaboleć. Czuję się beznadziejnie i nie patrzę w przyszłość pozytywnie.

#zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8469a2605297c54a62bf63
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 341
OgnistaUkochana: Różowa z tej strony. Mam w swoim związku dokładnie taki sam problem, mój niebieski mnie nie pociąga. Więc powiem Ci dokładnie z czego to wynika. Aby było pożądanie, musi kobietę pociągać Twój charakter. Nie musisz być żadnym chadem jak tutaj niektóre przegrywy piszą, co z kobietą do czynienia nie miały, możesz być nawet i grubaskiem. Liczy się pewność siebie, zdecydowanie i po prostu męskie usposobienie. Miękka klucha nie będzie kobiety
OdległaWybranka: PustyDaniel: ale co jest w tym dziwnego? Mało to jest dość przystojnych facetów, którzy są ciepłymi kluskami i mają w sobie coś aseksualnego przez to? Grubasek z fajnym charakterem może się paradoksalnie bardziej podobać. No ale to trzeba znać kobiety a nie czytać przegrywowe wpisy i narzekać.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
ŚwiętyPrzegryw: Jestem kobietą, ale powiem ci, że niezła szmula z niej. Długo jesteście razem? Mogła wyjechać z tym przed ślubem. Nie ma chemii, to do widzenia jeśli wam nie pasuje. Po co się męczyć wzajemnie? Tak się kończą związki "on jest dobry i nie chcę go zranić, ale to nie to, ale nie spotkam lepszego". I rady psiapsiółek "pożądanie przyjdzie z czasem". #!$%@? przyjdzie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
TrzeźwyGóral:

Mało to jest dość przystojnych facetów, którzy są ciepłymi kluskami i mają w sobie coś aseksualnego przez to?


Są tacy, ale i tak maja lepsze związki niż charyzmatyczne zakolaki z brzuszkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym to co piszesz bazuje tylko na twoich przypuszczeniach „może mieć” i ty śmiesz pisać o tym, ze opieram się na mądrościach z wykopu skoro sam wylewasz swoje urojenia.
Ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: looo, panie. Kutang na boku prawie na pewno. Ewentualnie terapia niskiego libido, ale skoro własna żona któryś raz z rzędu cię tak zbywa i raczej nie chce tego leczyć, to ciężki przypadek. Oczywiście terapię, seksuologów itd można próbować, ale jak ona sama nie będzie chciała nic zmienić i uzna, że tak jest dobrze, to jest to zwyczajne ignorowanie Ciebie i twojego punktu widzenia i w takim przypadku bym się z
@AnonimoweMirkoWyznania #!$%@? z jej strony, ja podobne teksty słyszę od kilku ładnych lat zwykle w kłótni a chwilę później jak jest już ok że mnie kocha i takie tam, przyzwyczaj się do tego i olej, jak tak chce to niech sobie znajdzie innego, ja tak zawsze mówię, jakoś do dziś nie znalazła a jesteśmy już razem od 16 lat
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie przejmuj się. To jest w pełni normalne i w duzo wiekszej ilosci zwiazkow niz sie młodzieży wydaje. "Ze zona go nie rozumie, ze razem ze sobą nie spia, ona na pamięć to umie". Minal okres namietnosci, zakochania, jest czas nudnej codziennosci. Ponadto według twojego opisu jest spora szansa na bolca na boku. Jesli nie macie jeszcze dzieci ani innych nieodwracalnych zobowiazan to zastanow sie czy chcesz do konca zycia
@ OdległaWybranka

No ale to trzeba znać kobiety a nie czytać przegrywowe wpisy i narzekać.


Ale przegrywy narzekają, ponieważ znają naturę kobiet i nie potrafią się z tym pogodzić. Zgodzę się, że nie warto przebywać w ich towarzystwie za dużo, ale ich wpisy są zazwyczaj w punkt. Przynajmniej te, co są wyplusowane do gorących.

@AnonimoweMirkoWyznania:

OP,

1. Robert Glover "No More Mr. Nice Guy"
2. https://www.reddit.com/r/TheRedPill/comments/1tjcbg/ltr_game_maintaining_frame/

"Miłość" (XD) kobiety opiera się