Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuje pomocy medycznej.
W czwartek zaczalem czuc sie zle, mialem goraczke, bol gardla. Katar bardzo delikatny, prawie wcale - jedynie taka lekka woda z nosa. W sobote spuchly mi oczy, zaczely bardzo mnie piec oczy i bolaly mnie okolice zatok. Jak wciagam powietrze nosem to czuje takie pieczenie w nosie.
Myslalem ze to zwykle przeziebienie, w niedziele czulem sie duzo lepiej. Wczoraj tj. poniedzialek goraczka minela, czulem sie calkiem spoko.
Wczoraj wieczorem sie zorientowalem ze stracilem wech. Autentycznie nie czuje niczego.
Zastanawiam sie czy to:
a) zapalenie zatok
b) covid

Boje sie zadzwonic do lekarza bo nie moge pozwolic sobie na kwaratanne, zreszta czytalem duzo przypadkow o tym jak kwarantanna nie trwala 10 dni tylko potrafila sie przeciagac tygodniami w oczekiwaniu na testy. I tak z domu nie wychodze, mam zapasy jedzenia na dobre 2 tygodnie. w domu i nie zamierzam nigdzie wychodzic zeby czasem kogos nie zarazic (chociaz i tak zawsze dbam o noszenie maseczki), tylko zastanawiam sie co jesli to jest zapalenie zatok?
Biore ibuprofen z pseudoefedryna, witamine D, witamine C. Nie wiem co jeszcze moge wziac.

Ta utrata wechu mnie bardzo zaniepokoila, czytalem ze to objaw covidu, ale z drugiej strony cos takiego sie dzieje czesto przy zapaleniu zatok, a mozliwe ze to mam. Boje sie ze strace wech na zawsze jak to teraz zaniedbam czy cos :(

Co mam robic? Pomocy

#zdrowie #medycyna #medyk #laryngolog #przeziebienie #chorujzwykopem #choroba

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f857855605297c54a62c23d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
reszta czytalem duzo przypadkow o tym jak kwarantanna nie trwala 10 dni tylko potrafila sie przeciagac tygodniami w oczekiwaniu na testy.


@AnonimoweMirkoWyznania: dziwne

Moja mama dzisiaj straciła węch. Od razu telefon do poradni. Po 15 minutach oddzwonili i kazali jechać na test (Drive thru pod galerią handlową). Test zrobiony w godzinkę bez wychodzenia z samochodu. Jutro będą wyniki i powiedzą wtedy co dalej.
  • Odpowiedz
Boje sie zadzwonic do lekarza bo nie moge pozwolic sobie na kwaratanne, zreszta czytalem duzo przypadkow o tym jak kwarantanna nie trwala 10 dni tylko potrafila sie przeciagac tygodniami w oczekiwaniu na testy. I tak z domu nie wychodze, mam zapasy jedzenia na dobre 2 tygodnie.


@AnonimoweMirkoWyznania: Wygląda, jakbyś jednak mógł sobie pozwolić na kwarantannę.
  • Odpowiedz