Wpis z mikrobloga

  • 12
Moj ojciec odkąd byłem dzieckiem sprzedaje auta (1-3 rocznie) i nigdy nie odmówił sprawdzenia w autoryzowanym serwisie, stacji diagnostycznej czy specjalnej firmie zajmującej się sprawdzaniem aut przed zakupem. Takie Januszem tylko psują opinie i później taki klient przyjeżdża od razu wrogo nastawiony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Papasanbaba: bez kitu. Uwielbiam ten tekst, tak samo jak "to jest używany/x-letni samochód, czego pan oczekuje?" No może #!$%@? oczekuje ze będzie sprawny, mój 21-letni jakoś jest w doskonałym stanie bo dbam
  • Odpowiedz
To jest honda za kilka tysięcy


@Great_Cornholio: Wspawanie kawałka rury to nie jest jakiś wielki koszt, szczególnie jak stary wydech ma dziury, więc i tak trzeba coś zrobić( ͡° ͜ʖ ͡°) witamy w świecie gruzu i paproci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
@Zales360: gdy kupowałem pierwsze auto i próbowałem obniżyć cenę, to gość mówił do mnie "nie da rady, to dopiero 7 letnie auto, jest tyle warte".
Zauważyłem parę małych dupereli, pokazałem gościowi, a on na to " paaanie, przecież to auto ma już 7 lat, takie rzeczy mogą już się pojawiać" XD
  • Odpowiedz
@Great_Cornholio: jak ktoś rzuca tekstem w stylu: chcesz według prawa/reguł to idź gdzies indziej to OD RAZU #!$%@? WIADOMO, ze coś jest nie tak xD

Fakt, ze sam tłumik to jest głupia reguła czasami bo pełno zajebistych sprzętów teoretycznie nie przejdzie przeglądu przez decybele albo przyciemnianą szybę, ale #!$%@? takie teksty to rak xD
  • Odpowiedz