Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
to jest używany/x-letni samochód, czego pan oczekuje?


@Zales360: sam raz tak powiedziałem jak sprzedawałem swoje auto. Bo jak dzwoni 10 osoba i chce jeszcze bardziej zejść z ceny bo 300k przebiegu w 21 letnim aucie to bardzo dużo to już nie wytrzymywałem. Auto w dobrym stanie, za 2 tysiące. W rodzinie od 10 lat i żadnych awarii.
@Great_Cornholio SKP to obowiązek. Oglądałem miesiąc temu samochód - niby wszystko robione, garażowane, konserwacja podłogi zrobiona w 2018 i przegląd podbity końcem lipca tego roku. Na diagnostyce od razu wyszła że po kierowca podłoga jest totalnie zgnita a silnik prawie bez oleju choć ponoć przejechał tylko 1000km od wymiany.

Drugi gościu na wspomnienie o kontroli od razu się wygadał, że zawieszenie do roboty, a tak w ogóle, to on nie ma czasu
@Great_Cornholio: Kupowanie samochodu od #!$%@? polaka robakaXD Ostatnio sprowadziłem sobie sam samochód od Hansa i różnica jest tak kolosalna. Hans po tygodniu od zakupu do mnie pisał że mnie bardzo przeprasza ale zapomniał mi dać jeszcze odpinanego haka który ma do samochodu i czy ma mi wysłać czy podjade sobie do niego kiedyś. Oprócz tego kompletnie inne podejście do człowieka i przedmiotu. Nigdy w życiu nie kupię samochodu od #!$%@? polskiego
Po części mogę się zgodzić z gościem, bo faktycznie jeśli auto jest po przeróbkach i ma przelot to jaki sens jest jechać na diagnostykę? Najpierw się tym autem przejedź zobacz co i jak a dopiero potem na diagnostykę. Ty kupujesz auto daily czy do #!$%@??
@Devasto27: Chłopie jak ja sprzedaje auta to masz wszystko nawet teczkę na dokumenty i pudełeczko na kluczyki. Auto masz wysprzątane gwarancje, zdjęcia jak wyglądało zanim go kupiłem, wyprawkę (kamizelka, gaśnica, trojkat). Staram się jak mogę żeby klient był zadowolony a ludzie i tak ci napiszą ze jesteś śmieciem bo sprzedajesz auta, bo jesteś Polakiem