Wpis z mikrobloga

Cześć Wam, chciałbym zapytać czy jestem jedynym, zdarza się Wam czasami jechać od lewej do prawej strony pasa? Czasami jak już jestem zmęczony to potrafię jechać jak pijany, macie jakieś swoje sposoby żeby jechać prosto swoim pasem i nie stresować innych kierowców oprócz zrobienia pauzy?
#motoryzacja #prawojazdy #kierowcy
  • 24
@Jason_Stafford: mi się raz zdażyło, 4 km od domu o 3 w nocy, mocno złapałem pobocza, obudziłem się centymetry od rowu i wróciłem na jezdnię. Myślałem, że dam radę dojechać bo to kawałeczek został, dałem radę 30 km to myślałem że dam radę te ostatnie 4. Od tamtej pory nawet jakbym był 2 km od domu, jeśli jestem zmęczony, zjeżdżam choćby na 15 minut drzemki.
@MichasQ27: Kiedyś miałem podobnie jak Ty, nie potrafiłem jechać płynnie środkiem pasa. Bardzo mnie to drażniło, ale odkąd zacząłem to olewać i wraz ze stażem za kołkiem przeszło. Chyba, że jadę terenówką to jadę jak pijany od lewej do prawej bo luzy w kierownicy no i ogólnie ciężko utrzymać ten samochód tak żeby jechał idealnie prosto. Niektóre samochody są też krzywe po wypadkach i nie ujedziesz nim prosto, będzie ciągnąć i
kierowcom


@MichasQ27: ( _)
Odpowiedzią jest bycie wypoczętym. Tak jak po wniesieniu 4 ton betonu na piąte piętro nie da się 90 minut biegać za piłką, tak będąc zmęczonym, nie da się być wypoczętym. Poza zrobieniem pauzy jest sposób na jazdę z innym kierowcą albo pozostaje chyba wciągniecie krechy, ale to może nie dać oczekiwanego rezultatu XD