Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu niesamowicie korci mnie, żeby kupić iPhona, tak by zaspokoić ciekawość. Jako, że jedenastka kompletnie mi się nie podobała, długo czekałem na 12, która miała być przełomowo ładna i w ogóle... Teraz gdy się w końcu objawiła okazało się, że 11 wcale nie była taka zła. Ale pomijając kwestie estetyczne chciałbym poruszyć kwestie merytoryczne. Chciałbym iOSa, ale trochę się boję. Boję się tego, że wydając niemałe pieniądze musiałbym chyba zacząć wierzyć w te wszystkie marketingowe bzdury, w których to ograniczenia są cool i zdać się na to, że w przyszłości koncern będzie dalej szedł w kierunku dymania swoich użytkowników. Boję się też trochę tego, że stockowy wygląd iOSa szybko mi się znudzi, a jak mówią fanboje, po wybraniu Apple "nie ma już powrotu". Jprdl. jak żyć?
#ios #apple #iphone
  • 79
Jprdl. jak żyć?


@shaku79: na pewno nie tak żeby stawać się niewolnikiem sprzętu xD

Od jakiegoś czasu niesamowicie korci mnie, żeby kupić iPhona, tak by zaspokoić ciekawość.


@shaku79: mnie też korciło, kupiłem i narzekam, tak z 5 razy mniej niż na androida. Pewnie prędzej wróciłbym do Nokii na symbianie niż do Androida.

Jako, że jedenastka kompletnie mi się nie podobała, długo czekałem na 12, która miała być przełomowo ładna i
@uni6 nie twierdzę, że nie da się tego zrobić, tylko że jest to głupie. Wiele razy miałem z tym problem, np. będąc za granicą, gdzie akurat nie wszyscy mieli internet i nie wszyscy mieli iphony.
@shaku79: do tego są jeszcze usługi wysyłania po wifi, różni producenci telefonów mają swoje wersje. Nie chodzi o ilość, a o to, że taka opcja jest czymś oczywistym i nie trzeba się o nią prosić.