Wpis z mikrobloga

@tygryske
wiesz co, jak będziesz w takiej sytuacji to pamiętaj żeby szybko załatwiać jakiegoś pedofila w sutannie i zapłacić mu za chrzest bo jak w ciągu 5 minut umrze Ci dziecko bez chrztu to też trafi do piekła wg waszej śmieszej książki

Biblia nic na ten temat nie mówi, co najwyżej każe wypłacić odszkodowanie (owej kobiecie która na wynik uszkodzenia ciała poroniła) ( ͡° ͜ʖ ͡°), zaś tezy
  • Odpowiedz
@Bellie: w sumie to dziecko najprawdopodobniej umrze przed nią, bo zespół Downa wiąże się z wieloma pobocznymi chorobami, rzadko dożywają starczego wieku
  • Odpowiedz
@saakaszi:
To piękny widok, bardzo ważna chwila w historii naszego kraju.
Mam nadzieję że zakaz aborcji zostanie już z nami na zawsze i na polskiej ziemi nie będzie już można nigdy zabijać legalnie dzieci – narodzonych czy nienarodzonych.
Z Panem Bogiem.
  • Odpowiedz
Ta radość bo dzieci będą umierać kilka godzin, dni po porodzie, a kobiety patrzeć na ich cierpienie czy jak, bo nie ogarniam?


@saakaszi: Radość nie płynie z faktu, że dzieci będą umierać (życie/śmierć dzieci nie mają dla osób określających siebie jako "pro life" znaczenia, to jedynie gra pozorów), jej źródłem jest uzyskanie potwierdzenia dla silnego wewnętrznego przekonania (często tak głębokiego, że wręcz podświadomego), że priorytetową społeczną rolą kobiety jest zostanie matką
  • Odpowiedz
@saakaszi: ja nawet nie chce sobie wyobrazić jak to jest dowiedzieć się ,ze przez kilka miesięcy musze nosić patologiczny płód , urodzić go i patrzeć jak umiera w mękach. Jak codziennie siebie akceptować , widzieć swoj brzuch i nie popaść w depresje? Mam w rodzinie głęboko wierząca osobę ,która usłyszała o ciężkiej mutacji płodu i wybrała aborcje - bo inna opcja było właśnie stanie się chodząca trumną. Aborcja jest traumą ...
  • Odpowiedz
@imler1th: wiesz, że to nie takie proste? Nawet jak się zrzekniesz to chcą Cie obciążyć kosztami i jak się takie chore dziecko urodzi dostajesz ZERO pomocy od państwa, o psychologu zapomnij, za ośrodek plać grubą kasę, nie wie tego ktoś kto się z tym nie zetknął.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LilyOfTheValley: no to jest najlepsze że urodzic niepełnosprawne /uszkodzone musisz bo państwo każe , ale już do opieki się nie dołoży , rzuci oczywiście wyżebranym dodatkiem jak się upomnisz, który nic nie pokryje.
  • Odpowiedz
@saakaszi: ale kwik, lewaków ( ͡° ͜ʖ ͡°), możecie dziecko oddać do okna życia i zajmie się nimi ktoś kto ma serce i jest altruistą, żeby zaopiekować się takim dzieckiem, nie to co wy
  • Odpowiedz