Wpis z mikrobloga

@Morritz no chyba że dziecko umrze 2h po porodzie z powodu wad. Wtedy nie ma problemu, szkoda tylko tych 8 miesięcy co nie?

Ksiądz może nawet zrobi chrzest na szybko. Tylko że jeśli dziecko jednak przeżyje to chrzest trzeba powtórzyć bo wtedy kościółkowi brakuje pieniążków i lipa, chrzest nie ważny.
  • Odpowiedz
@imler1th: właśnie nie, ostatnio w moim mieście ktoś zostawił dziecko w oknie życia i zdziwiłam się czytając artykuł, że policja szuka matki... Zresztą zdrowe dziecko, to zdrowe, tak łatwo nie znajdą, a rodziców takiego z poważnymi wadami bardzo łatwo będzie odnaleźć, jeśli urodziło się w szpitalu. Te okna życia to ściema ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Morritz: właśnie dla osoby bez serca nie byłoby problemem urodzenie takiego dziecka,porzucenie go czy oddanie. Normalna osoba urodzi takie dziecko i niestety będzie chciała się nim opiekować, co mocno odbije się na jej psychice, na jej związku i drugi raz w ciąże zajść nie będzie chciała.
  • Odpowiedz
@salcefrytki: dla każdej osoby jest to sprawa osobista i każda osoba odbiera to inaczej, ale jak dla takiej osoby aborcja załatwi problem i nie będzie miała później żadnych odchyłów, to naprawdę dziwne. Bo są przypadki matek, które żałują tego co zrobiły.
  • Odpowiedz
@saakaszi zmuszanie kobiet do rodzenia chorych dzieci podpada mi pod jakąś formę sadyzmu, ja bym nie chciała patrzeć bezradnie jak moje dziecko cierpi i nie mogę mu pomóc, #!$%@? jest to że kogoś to cieszy
  • Odpowiedz