Wpis z mikrobloga

@OrangeEkspert: Dwa szybkie pytania

1. Czemu wasi technicy to #brudasy?( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Mam kilku dostawców internetu w bloku i tylko wasi monterzy zostawiają syf na klatce i nawet nie potrafią ogarnąć prostego zamknięcia drzwi od wnęki z gazem, gdzie #!$%@?ście się bezmyślnie ze swoimi skrzynkami i kablami. Jak chcecie dostarczać szybki internet, jak nie potraficie po sobie sprzątać?

2. Czemu nie respektujecie usługi CLIR od innych dostawców?
Zadzwoniłem do was z zastrzeżonego na infolinie, żeby pogonić tych waszych borciuchów, bo wasz lokalny przydupas nie potrafił odbierać telefonu, a wy do mnie oddzwoniliście. Co technicznie i prawnie oznacza, że sami sobie nadajcie uprawnienia służb mundurowych, których centrala końcowa olewa CLIR. Od kiedy jesteście #pogotowie'm czy #policja?

#orange #internet #clir
  • 9
@krzywy_kanister:
1. W życiu bym nie chciał internetu od tych podrabiańców. To nie jest firma internetowa, tylko taką udają...
2. Dzwoniłem z numeru zastrzeżonego, a ich centrala olewa CLIR i stąd mieli mój numer. Z żadnej umowy.
3. Technicznie CLIR działa tak, że dopiero końcowa centrala włącza zastrzeżony numer, żeby końcowy odbiorca go nie widział. Tylko policyjne rozdzielnie telefoniczne i innych uprawnionych służb (niezależnie kto świadczy usługi telekomunikacyjne) mają prawo nie
@nietrywialny: Widze, ze kolega gówno sie zna oraz ma problemy z czytaniem z zrozumieniem, Orange w polsce jest najwiekszym dostawca nie tylko dla firm czy osób prywatnych ale rownież dla innych operatorow a jakość cóż, przy duzej sieic zawsze sa problemy nie tylko Orange ale UPC, Netia czy inni operatorzy.
Koncowa centrala wlacza zastrzezony numer ale czyja, klienta, operatora? Przeciez napisalem, ze Orange jest operatorem telefonicznym a nie sluzbami mundorowymi, teraz
@krzywy_kanister: Co jest z Tobą nie tak?

W punkcie pierwszym napisałem wyraźnie, że nie korzystam z ich usług, więc jak mam z nich zrezygnować? XD I to ja nie potrafie czytać ze zrozumieniem? XD

Teraz sobie weź kajecik i notuj. Jak włączysz sobie CLIR na telefonie np. jesteś w PLUSIE i zadzwonisz do PLAYa, to Play na końcowej centrali uruchamia dopiero CLIR, tak żeby ich abonent nie widział Twojego numeru. Teraz
@nietrywialny: Odpuść sobie i może się sprobuj douczyc jakichkolwiek podstaw kultury oraz techniki oraz ogarnij swoją bezczelność oraz ignorancję. Jesteś gorszy jak Seba czy Grazynka u ktorych telewizja nie dziala i beda narzekac jakie to UPC czy inny dostawca jest dziadowska firma :).
@krzywy_kanister: Dobrze, że ty jesteś taki techniczny XD

Wybacz, ale szkoda mi gwarantowanych kliknięć na Januszy takich jak Ty, którzy tolerują brudasów i będą bronić swojej ulubionej korporacji bez żadnych podstaw logicznych, a przy okazji nieudolnie udawać ogarniętych technicznie... Bywaj zdrów Januszu! XD
@nietrywialny: Bardziej od ciebie typie ktory nie odroznia problemu na jednej klatce(!) od całokształtu firmy. Tak to jest gdy ludzie wypowiadaja sie na tematy o ktorych nie maja pojecia i udaja bardziej ogarnietych od dostawcow uslug. Sam nie przepadam za Orange ale widze, ze sobie dopowiadasz rozne bzdety.
@krzywy_kanister: Dzisiaj dowiedziałem się, że mam umowę z Orange, duże firmy mogą śmiecić, generalnie brud w bloku ok, operator telekomunikacyjny nie musi przestrzegać w Polsce prawa, w ogóle Orange śmieci tylko na jednej klatce w Polsce, a przeciętny Polak i Polka, co reklamują usługi mają na imiona odpowiednio Seba i Grażyna. Oczywiście reklamują bezpodstawnie, bo zapłata za usługe czy produkt nie obliguje żadnej firmy do jej wykonania... XD

Jak ja się