Wpis z mikrobloga

#!$%@?ąc od strony po której się stoi w konflikcie. Naprawdę tam było tyle osób skandujących jak małpki "j**ać pis", mimo że używanie wulgaryzmów nie jest żadną konstruktywną krytyką, świadczy o niskim poziomie kultury osobistej i inteligencji. Czy to takie trudne, żeby postawić jakąś osobę na czele, która skandowałaby rzeczowe argumenty, które dotarłyby nawet do pisowca, zamiast produkować materiał na propagandę tvp? No chyba, że brakuje takich argumentów, wtedy to jest inna kwestia.
#protest
  • 80
  • Odpowiedz
Przecież to co się wczoraj stało to jak naplucie WSZYSTKIM, bo dotyczy to wszystkich Polaków, w pysk. Jak Ciebie ktoś opluje na ulicy to będziesz odstawiał Wersal i tłumaczył delikwentowi, że nie wolno, czy raczej rozegrasz tę sprawę nieco inaczej?
  • Odpowiedz
  • 1
@kuc_z_bronxu_90: Ale kolega nie neguje waszego wzburzenia czy buzowania, wskazuje jednak na to, że tego typu strategia sprawienia by "#!$%@?", może mieć małe szanse

powodzenia.

@chce_blokowac_tagi xD to czy PiS #!$%@? czy nie nie jest zależne od tego jakie hasło będą mieć protestujący. Bądźmy poważni.
  • Odpowiedz
  • 1
Przecież to co się wczoraj stało to jak naplucie WSZYSTKIM, bo dotyczy to wszystkich Polaków, w pysk. Jak Ciebie ktoś opluje na ulicy to będziesz odstawiał Wersal i tłumaczył delikwentowi, że nie wolno, czy raczej rozegrasz tę sprawę nieco inaczej?


@awfie Nie masz tolerancji dla nietolerancji? Gdzie twoja tolerancja lewaku? ( ͡º ͜ʖ͡º)( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Morritz: wtf, czy ty wiesz jak działają demonstracje? Mają chórem recytować kilka stron postulatów? Każdy wie o co jest protest i demonstracja ma za zadanie pokazać władzy że ludzie mają dość i przekroczyli pewną linię. Były cały czas pokojowe protesty, były protesty gdzie liderzy mówili przez długi czas dokładne postulaty i to nie działa, jedyne co zadziała na ten rząd to zadyma przez wiele dni, utrudniającą funkcjonowanie państwa i niestety taka
  • Odpowiedz
@Reepo: a co stoi na przeszkodzie żeby recytować postulaty jak i tak kawęczą na ulicach po kilka godzin to te postulaty mogliby odczytać po 50 razy, żeby ludzie na ulicach wiedzieli i żeby się niosło w świat. Przykładowo mogą rzucać dlaczego jest to ważne, dlaczego nie zgadzają się z taką interpretacją konstytucji oraz dawać głos osobom , które przez takie coś mogą zostać lub zostały poszkodowane
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: jezeli to co ci ludzie postulują jest takie ważne to naprawdę są w stanie wykrzesać argument i na przykład mówić dlaczego jest to ważne, w jaki sposób im to rujnuje życie i w którym aspekcie, a przez cały czas jak śledziłem protest nie spotykałem się z czymś takim
  • Odpowiedz
  • 2
@Vigonath: Jak dla mnie manipulacją jest takie słodkie pierdzenie typów którzy od początku nie popierają protestów a niby troskliwie próbują doradzać jak one powinny wyglądać XD


@HrabiaTruposz Mam koleżankę feministke i ona wcale nie popiera tych ptotestow #pdk ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Variv: ja jestem niekumaty wyjaśnij, a jeszcze dodam, że to jaki protest będzie zależy od organizatorów, bo ktoś tych ludzi tam zebrał i od organizatora zależy czy to coś da czy będzie to po prostu wyżycie się tych ludzi
  • Odpowiedz
  • 0
@Morritz Przy protestach ws lgbt w przestrzeni publicznej zaczęły się pojawiać wystrywy typu "mam kolegę geja i on nie popiera tego lgbt. Uważa, że te demonstracje tylko szkodzą". I było to bezmyślnie kalka w kalkę kopiowane. Nawet na wykopie to było ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Variv: ale to raczej jest prawda, że są osoby homoseksualne, które są związane z ruchami lgbt i takie , które ich nie uważają


@Morritz I nagle co drugi prawak w sieci ma takiego kolegę. Kurde przy tylu kolegach gejach to tych gejów chyba mamy, ze 25% w społeczeństwie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz