Wpis z mikrobloga

Przypominam, że niedawno protestowal Paweł czyli @Sierzant_Bagieta i jego koledzy z #policja. I co ludzie was prowokowali? Okładali pałkami wywlekając z tłumu? Ktoś was gazował? Ludzie ubierali hełmy i zbroję na wasze pokojowe protesty?Napluliście nam w twarz teraz, staliśmy po waszej stronie. Zapomniał wół jak cielęciem był. Opamiętajcie się.

#protest #aborcja #bekazprawakow #bekazlewactwa
Pobierz H.....H - Przypominam, że niedawno protestowal Paweł czyli @Sierzant_Bagieta i jego k...
źródło: comment_16036144609p8jbtnBo6IguVydBuqe73.jpg
  • 82
@HHHHHH:
Polska policja:
-Starzy pomilicyjni sfrustrowani sadyści
-Młodzi zacofani sfrustrowani sadyści

Niestety porządni policjanci giną w tym tłumie, ale mi ich niespecjalnie żał.

Btw. Kto wybrał na rzecznika policji gościa z mentalnością i wyglądem Seby z bramy?

@HHHHHH: Byłem na marszach i będę chodzić. Policja jest w większości spoko w stosunku do nas, czasem przyklaskują, ogólnie wspierają. Ale muszą też chronić porządek i jak znajdzie się ktoś, kto chce robić zadymy, szarpie się z policją/ludźmi to muszą zareagować. Są od chronienia porządku i ludzi, wiadomo, znajdą się debile/służbiści/sebiksy, ale w większości są to spoko ludzie.

Na marszach czasem lecą butelki/kamienie, nie zaprzeczajmy temu. Niektórzy nawet skaczą po radiowozach
@HHHHHH:

https://www.youtube.com/watch?v=WJbad_6j42E

Same anioły #!$%@? ;D plus właśnie skakanie po radiowozach o czym wspomniał kolega wyżej. Ach piękna ta jednostronna narracja. Jakkolwiek popieram genezę protestu, to forma jest tak gówniana, że to niestety upadnie - bo #!$%@? jeszcze większą ilość ludzi niz pis, no i oczywiście swoje łapska musiała #!$%@? opozycja ;D Także mam wizję: będzie jak z KODem
Na marszach czasem lecą butelki/kamienie, nie zaprzeczajmy temu.


@Reezu: to nie jest rozmowa jak jest ogolnie na marszach i nikt nie neguje, ze historycznie tak nie bylo. Istotne jest to, czy konkretnie na tym marszu tak bylo. Cale szczescie mamy telefony i sa nagrania ze streamow na ktorych byloby widac, ze tlum atakuje policje. Dobrze by bylo gdyby w koncu ktos podal link do filmu gdzie widac kto zaczal, zamiast z
@HHHHHH: Oczywiście, że nie jest, ale nie można mówić, że nie ma protestujących, którzy robią zadymę i nie ma winnych policjantów.

Wina leży po obu stronach, ostatnio wykop miał bekę z policjanta, który pracuje w drogówce, bo chciał zatrzymać jedną z protestujących (kurtka ACAB, zamaskowana twarz), która biegała z jakimś pojemnikiem (gaz albo spray). Najprawdopodobniej mogła chcieć pomalować radiowóz albo psiknąć w twarz policjantowi gazem.

Wykop wydał wyrok, beka z policjanta,
od 2 dni wychodzę na ulicę i policja naprawdę cały czas jest spoko.


@krave: mam to samo zdanie o wrocławskiej policji od kiedy parę lat temu miałem ustawiony nasłuch na nich na radiu
@HHHHHH wykopki tak bardzo podniecały się wpisami sierżanta bargiety, subowaly jego kanał. Teraz on olał wykopków i zgarnia sobie hajs z YT i patronite, a wieczorami pałuje ludzi na protestach. Wykop w pigułce.
@HHHHHH: Nie bez powodu nazywa się ich psami, bo nimi są. Szczekają zawsze jak im władza powie tylko przy mniej zamordystycznej władzy nie było tego tak widać. Gdyby im dano 500 zł dodatku to by strzelali do Polaków ciesząc się na myśl o dodatkowej kasie.
Istotne jest to, czy konkretnie na tym marszu tak bylo.


@HHHHHH: Szczerze mówiąc nie do końca wiem o którym marszu piszesz, ale tutaj jest czwartkowy: https://www.facebook.com/GazetaZoliborza/videos/347065926520639/?__cft__[0]=AZWhksvzpkPha0PssRXGX4LmpLYE3qM834nzBkHBkNcaUN1elXQlHYRbglT2PR2HqgxgNtZiWanpIyZd7Pnq2e-27lWR6Ov5Zlo5KGSL22eokqAqdAPZZKdpOsT28NlYAPm67BOrCPc8qrkFEXDbhCTQ4maBDIUIcNikWHwkgO3Wg&tn_=%2CO%2CP-y-R

Gdzieś w okolicach 1:40 policja WIELOKROTNIE prosiła o nie atakowanie ich i dopiero później użyli gazu jak co chwilę leciały w nich kamienie.
Chciałbym przypomnieć jak jakiś czas temu była "psia grypa" i na wykopie wszyscy spuszczali się nad warunkami pracy i pensją biednych policjantów...tylko że owi milicjanci po przyjęciu jakiś dodatkowych okruchów z pańskiego stołu już nie widzą nic złego w pałowaniu obywateli i utrzymywania statusu państwa zamordystycznego. W "kraju" Polin policjant nigdy nie był i nigdy nie będzie przyjacielem obywatela, a za dodatkowe 200 zeta premii #!$%@? by cię pałami w biały dzień