Wpis z mikrobloga

Przypominam, że niedawno protestowal Paweł czyli @Sierzant_Bagieta i jego koledzy z #policja. I co ludzie was prowokowali? Okładali pałkami wywlekając z tłumu? Ktoś was gazował? Ludzie ubierali hełmy i zbroję na wasze pokojowe protesty?Napluliście nam w twarz teraz, staliśmy po waszej stronie. Zapomniał wół jak cielęciem był. Opamiętajcie się.

#protest #aborcja #bekazprawakow #bekazlewactwa
Pobierz H.....H - Przypominam, że niedawno protestowal Paweł czyli @Sierzant_Bagieta i jego k...
źródło: comment_16036144609p8jbtnBo6IguVydBuqe73.jpg
  • 82
@HHHHHH: co moja? XD Poprosiłeś o przykład oporu stawianego policji to Ci go podałem. Nie wiem jak było na innych protestach ale podejrzewam, że nikt nikogo nie zgazował za krzyczane "#!$%@?ć" XD Nie jestem wielkim fanem policji i sam miałem z nimi kilka nieprzyjemnych sytuacji ale nie róbmy fikołków sugerując, że policja leje osoby z marszów za niewinność XD
@Sosna00: tak poprosilem o przyklad na temat na ktory rozmawiamy... czyli na temat PRO TES TU, protest byl w dzien i o nim jest mowa, a ty pokazujesz jakis filmik z poza obszaru protestu zupelnie w innym czasie. I co jeszcze powiesz ze kto sie tam bije? Kobiety? Antycovidowcy? Rolnicy? Przedsiebiorcy? Nie ma to nic z nimi wspolnego, nie maja wplywu, ani nie ma powiazania z protestem odbywajacym sie po okreslonej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HHHHHH:


https://www.youtube.com/watch?v=WJbad_6j42E


Same anioły #!$%@? ;D plus właśnie skakanie po radiowozach o czym wspomniał kolega wyżej. Ach piękna ta jednostronna narracja. Jakkolwiek popieram genezę protestu, to forma jest tak gówniana, że to niestety upadnie - bo #!$%@? jeszcze większą ilość ludzi niz pis, no i oczywiście swoje łapska musiała #!$%@? opozycja ;D Także mam wizję: będzie jak z KODem

Kolega @Outline z RiGCZem