Wpis z mikrobloga

@Majsonpl89: z wypowiedzi klauna którego wkleiłeś wynika, że jednak czegoś pozbawili a sam napisałeś, że wszystkie prawa mają, to teraz nasuwa się pytanie: który z was pajaców ma racje?
@Majsonpl89: Ale wiesz że ludzie chcą mieć dzieci ale nie chcą dziecka niepełnosprawnego. Strzelam że nigdy z takim nie miałeś do czynienia. Cierpi na tym cała rodzina a nie tylko dzieciak.
@budyniowy_hatifnat: Nawet te pomoce co daje państwo są śmieszne.
Miałem dziewczynę która miała brata z zespolem downa to musiała się ukrywać w kiblu jak coś mu odpierdzielało bo ją bil. A ona i jej rodzina prawie ciągle zajęta zajmowaniem
@enslavedeagle: swoją odpowiedzią dałeś wyraz temu, że protesty to zbiorowisko ludzi, którzy są manipulowani. Nie mają pojęcia o możliwościach dzisiejszej medycyny, jedynie czego chcą to móc robić co im się żywnie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szczęście żyjemy w państwie demokratycznym, gdzie taki stan rzeczy jest niedopuszczalny. Dodatkowo taki przejaw "stanu rzeczy" jest dowodem na to iż Państwo polskie źle wychowuje pokolenia. Mam nadzieję, że wprowadzą
@Majsonpl89: napisałeś bardzo dużo słów, ale bardzo mało treści i nawet nie odpowiedziałeś na pytanie. Odpowiedz po prostu, co zapłodniona kobieta ma zrobić z ciążą, której nie chce mieć.

Mam nadzieję, że wprowadzą obowiązkową służbę wojskową (oczywiście prawa kobiet zostaną tu uwzględnione) i przejdzie Wam to pajacowanie po ulicach z anarchią na transparentach.


Dobra, już nie chcę żadnej odpowiedzi od Ciebie, bo jesteś zwykłym debilem XD