Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do wszystkich trzech posiadaczy zestawów #vr w polsce.
Jaki sprzęt by ograć #halflife Alyx? Koniecznie #valveindex ?
Nie bardzo bawi mnie uzależnienie od facebooka, więc chyba oculus odpada?

Oczywiście chodzi mi o sprzęt podłączany do kompa. Komputer mam teraz z dwóch światów, bo 3700x jest połączony z GTX1060 6GB, ale karta graficzna będzie zmieniana kiedy nvidia się upora z produkcją.

No i drugie pytanie - czy w sumie warto jest wydawać takie pieniądze dla tych, ilu? 4 gier?

#pcmasterrace #valve #komputery
  • 15
@loczyn: quest 2 to taka samowystarczalna konsola z możliwością podpięcia do pc (za pomocą kabla lub wifi) i grania w gry pcvr. Więc tak na prawdę zagrasz we wszystko bo łącznie z exclusive na oculusa, których jest coraz więcej jak i tytuły ze steama. Rift/Rift S to VR które działa tylko podpięte kablem pod pc. Wszystkie te urządzenia mają inside-out tracking czyli śledzenie ruchów za pomocą kamer zamontowanych w samych hmd
Nie bardzo bawi mnie uzależnienie od facebooka, więc chyba oculus odpada?


@xxx12321_new: Bierz Oculus Quest 2, kosztuje ~1600zł na oficjalnej stronie i w tej cenie nie ma nic lepszego. Half-Life: Alyx przeszedłem na Quest 1 i była rewelacja.
@xxx12321_new: Da się i za te pieniądze jest to najlepsze rozwiązanie, ale jeśli chcesz grać tylko w gry PCVR i masz nieograniczony budżet to najlepszym rozwiązaniem będzie Reverb G2 + indexowe kontrolery