Wpis z mikrobloga

Cześć,
Mam zamiar kupić piekarnik. Kwota którą posiadam to 2500 zł. Używał go będę do podstawowych czynności. Czasem jakiś placek. Czasami jakiś kurczak itp. Oczywiście chciałbym najlepsza jakość za najniższą cenę he he. Nie potrzebuje jajkach super funkcji typu samooczyszczenie. Jak najbardziej energooszczędny. #piekarnik #pytanie #porada #zakupy #mediaexpert
  • 181
  • Odpowiedz
  • 456
@robertx no właśnie o to chodzi - niech osoby z długim stażem mają coś od życia a nie tylko zielonki się pchają w jakieś baitowanie
  • Odpowiedz
@Krafcuu: Hej polecam piekarnik z Hisense sam mam i działa bez zarzutów, bardzo dużo używany. Jeżeli nie zależy Ci na funkcjach to możesz wybrać jakiś niższy model chociaż ja polecam ten https://www.mediaexpert.pl/agd-do-zabudowy/piekarniki-do-zabudowy/piekarnik-hisense-bsa66334pg?gad_source=1&gclid=CjwKCAiAnL-sBhBnEiwAJRGiguLitR5-cxXFeTgAJowXORCq6rzHi6gbZ19LF0p5r9lW0leCISJMtBoComIQAvD_BwE.

Polecam poczytać jak pięć z sondą różne rzeczy w szczególności mięsa. Całkowicie odmieni to Twoje wypieki
  • Odpowiedz
  • 740
@Krafcuu: pozytywna strona wypoku w pigulce - chlop pyta o piekarnik, w zamian dostaje heheszkowe wiadomosci, az w koncu pojawia sie jeden wykopek, ktory daje propozycje ponad zalozony budzet opa xd
  • Odpowiedz
@Wixu jest sobota podstawówka ma wolne. Normalni ludzie jeszcze w pracy. Osobiście też szukam piekarnika ale z gazowka więc to co innego. Ale funkcje czyszczenia bym sobie nie odmawial
  • Odpowiedz
  • 214
Odważna decyzja, przemyśl ją jeszcze. Znam kilku co kupili piekarnik i im się upiekło, ale to nie znaczy że tobie też tak się zdarzy. Lepiej uważać.
  • Odpowiedz