Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@atrax15: ehhh, przykro mi się robi jak czytam takie komentarze. Akurat do tych organizacji jak Niewolnicy Maryji, Rycerze Chrystusa etc. mam umiarkowany szacunek. Głównie dlatego, że się nie #!$%@?ą z nikim tylko modlą. Dla mnie to możesz sobie i dywan rozłożyć i oddawać cześć Allahowi albo medytować w parku. Nikt mi ani nikomu innemu krzywdy nie robi.
  • Odpowiedz
Co trzeba mieć we łbie żeby #!$%@?ć takie cyrki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)¯\(ツ)/¯ czasem się zastanawiam co kieruje tymi ludźmi? Oni nie mają jakiś codziennych zajęć? Rodziny? Dzieci? Jakiejś pracy? Za dużo wolnego czasu mają? Mógłby ktoś mi logicznie wytłumaczyć ten fenomen?


@atrax15: Przecież takich grup manifestujących swoje przekonania, poglądy, wierzenia możesz znaleźć bardzo wiele od prawej do lewej strony społecznej i generalnie mógłbyś pod zdjęciem każdej
  • Odpowiedz
@atrax15 zgadzam się częściowo z @noitakto - być może część z tych ludzi wyszła ze złego miejsca dzięki religii, czy to przez osobę duchownego, czy organizacji. Uważam że należy to szanować, tak jak szanować należy każdego podejmującego świadomie trudny wybór.
Myślę też, że co najmniej cześć z pikietujących w ten sposób, chce stanąć w opozycji do głośnych i wulgarnych strajków. W końcu milczące potępienie również jest formą protestu. Ładnie to zresztą napisane
  • Odpowiedz
@atrax15: to taki sposób na połowiczne wyjście z #przegryw - dalej nie ruchają i są brzydcy, ale teraz nazywają to 'czystość' i 'skromność', do tego mają wielu kolegów z sekty i depresję zaleczoną modłami i religijnymi uniesieniami.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@genesis-p: meh, niech sobie chodzą. Ja mam ze dwie repliki mieczy i nikogo nimi nie atakuje. Nawet prawo polskie zezwala na to. A miecz jest jednak symbolem rycerskości i Wiary gdzieś od średniowiecza. A pisałem o umiarkowanym szacunku, bo nie znam dokładnie tych ugrupowań, ale z tego co zauważyłem, nie robią burd, chodzą z różańcem i się modlą. Dla mnie git. Boję się jednak, że to trochę tak jak @hesuss:
  • Odpowiedz
@KotBojowy: Ja nie widzę tu żadnej równości, po prostu jeśli kogoś szokują zwykle potrzeby ludzkie (przynależności, wiary w wyższy byt) to co musi przeżywać gdy widzis cyrki jak na zdjęciu
  • Odpowiedz
@gierary_hir: o to to. Znam byłego ćpuna, który prawie sie na śmierć zaćpał, ale lekarze go jakoś wyciągneli i zaczął uważać, ze to był CUD. Teraz to by palił wszystkich innowierców na stosie.
  • Odpowiedz
@gierary_hir w sedno, mam ziomka co sie przecpal, pol roku w psychiatryku, po wyjsciu wlasnie.jest takim niewolnikiem maryi, z normalnego goscia, w rok stal sie zagorzalym katolikiem, msze, modlitwy, wrzucanie obrazkow na fb z jezusem, masa odpalow religijnych xD
  • Odpowiedz