Wpis z mikrobloga

Pytanko do tych którzy zamawiali swóje gogle ze scna.co.uk, jak długo czekaliście na przeszyłke? Ja zamówiłem w piątek, w sobote o 23 status że przesyłka opuściła UK i jest w drodze do Polski i informacja że zostanie dostarczona w piatek. Czy u Was podawali no. środa za 5 dni i rzeczywiście przyszło dopiero wtedy, czy może jest szansa że będzie wcześniej?

#oculusquest #vr #oculus
  • 60
  • Odpowiedz
@Ciastek993: ja w środę za to cały dzień w pracy, ale potem znowu czwartek wolny! No nie mogę się doczekać. Myślę czy nie zalatwic wolnego w środę a w czwartek i piątek iść do roboty, miałbym dwa dni na zabawę xd
  • Odpowiedz
@DigitalStarGirl: @Pompeqijusz: @Ciastek993: Troche juz pogralem. Ogolnie uzywam przez linka, kupiłem kabel na allegro za 120zł, test predkosci kabla pokazuje mi 2Gbps, wiec lepiej niz oryginalny link który ma 1.3-1.5Gbps podobno, w gratisie dostalem osłonki na analogi do kontrolerow, i analogi i kontrolery sa male, na moja dlon troche za male, ale na reke rozowej podobno za duze, kwestia wielkosci łap. VD nie probowalem, ALVR tez nie.

Tracking kontrolerow
  • Odpowiedz
@LowcaZMroku: zamawiałeś do punktu ups? nie było żadnych problemów? bo ja zamówiłem w poniedziałek rano i nadal nie wysłali. wczoraj ktoś dzwonił pytać o adres i czy na pewno jest dobry a dzisiaj przysłali mi maila, że nie mogą wysłać paczki UPS do punktu odbioru za granicę i żebym podał adres domowy
  • Odpowiedz