Wpis z mikrobloga

Pytanko do tych którzy zamawiali swóje gogle ze scna.co.uk, jak długo czekaliście na przeszyłke? Ja zamówiłem w piątek, w sobote o 23 status że przesyłka opuściła UK i jest w drodze do Polski i informacja że zostanie dostarczona w piatek. Czy u Was podawali no. środa za 5 dni i rzeczywiście przyszło dopiero wtedy, czy może jest szansa że będzie wcześniej?

#oculusquest #vr #oculus
  • 60
  • Odpowiedz
@vg24_pl: ta od telefonu jest mocniejsza od tej oculusowej, możesz poszukać słabszej albo kupić adapter. Gogle powinny mieć zabezpieczenia przed zbyt dużym prądem, ale lepiej dmuchać na zimne.
  • Odpowiedz
@DigitalStarGirl: @Pompeqijusz: @Ciastek993: @vg24_pl: @dwukropekD: @LowcaZMroku: Ok, probowalem tez grania przez ALVR, odpalilem HL Alyx. Gra działa, kolory są troszke lepsze niż przez linka. Ale, nie mogłem ustawić 90Hz tylko 72Hz, tak jak na linku. Obraz w jakby niższej rozdzielczości, do tego rwanie obrazu, ścinanie, lagi. Pogralem 5 minut i wyłączyłem. Może to wina routera, natomiast ja nie potrzebuje WiFi6 w domu, wiec specjalnie nowego nie
  • Odpowiedz
@ekokukurydza: Pograłem trochę z różową (sama zamówiła wkońcu xd) i całkiem spoko. Jak ogarnę samemu wogóle podstawy VR bo jeszcze nie czuję się dobrze to odezwę się na tagu. Różówa się tak napaliła leżała potem cały wieczór narzekając na nudności xd. Ja napewno z zaprszoenia skorzystam i kiedys spotkamy się na jakimś disco
Zajebisty zakup!
  • Odpowiedz
@ekokukurydza: Ej a jakieś proste gry fps cos jak zwykly paintball w Rec Room znasz? Chciałem onward przetestować ale tam już jakimś prosem trzeba być. Graliśmy też w Population one ale dostaliśmy #!$%@? z 3 razy kazdy i wyzywali nas od noobów xd
  • Odpowiedz
@DigitalStarGirl: ja dzisiaj gralem wlasnie w pop one, nie znam zadnych fps multiplayer poza tymi znanymi ogolnie, onward, pavlov, contractors itd. pograjcie w boneworks bo mega fizyka, phantom covert ops polecam bo fajne doswiadczenie, lone echo tez spoko bardzo, ale wszystkie u mnie póki co wywołują nudności, najmniejsze miałem w pop one, ale ustawiłem tą winiete mega dużą i to chyba pomogło bardzo, dodajcie do znajomków w oculusie: SmieszkoTheFirst
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ekokukurydza: ja wczoraj pograłem chwilę w tenisa i vrtol czy jakoś tak :p po wifi 5ghz i było git.

Ale ja router mam obok stanowiska do vr.
Dzisiaj wrócę, to sprawdzę tego Alexa.
  • Odpowiedz