Wpis z mikrobloga

Pracuje ktoś w pyszne.pl w Łodzi? Dostanie za darmo pizzę pod warunkiem że ją po drodze zje i dostarczy samo pudełko na konkretny adres i dopisze na nim „Oddaj moje 300 zł”

Inne metody zawodzą ¯\(ツ)

#pysznepl #lodz #pytanie
  • 158
  • Odpowiedz
@Hannahalla: caly czas czekam na odpowiedz, bo wynika z tego ze.chcesz #!$%@? numer majac czyste rece ¯\_(ツ)_/¯ wkopujac prawnie pyszne badz restauracje, a jakos unikasz odpowiedzi na to. To sama ze dostarcz. Pruje sie o uczciwosc ktorej tutaj brak.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: w tym ze zamawiajac na pyszne podpisje sie (wirtualnie) umowe mirdzy restauracja a klientem na dostawe, a Ty chcesz anonimowo to zaburzyc a dalej niech sie restauracja martwi jak sie klient #!$%@?¯\_(ツ)_/¯ i np zglosi ta sprawe, do czego ma prawo

Wojuj swoimi rekoma jak taka odwazna, a nie chcesz sie kryc za czyimis danymi osobowymi. A jak brzmi ogloszenie, ewidentnie chcesz ktoras ze stron #!$%@?.

Nic sama nie dostarczysz,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 91
@Hannahalla: skoro masz adres to wyślij poleconym z potwierdzeniem odbioru przedsądowe polecenie zapłaty, dołącz numer konta i daj ostateczną datę i napisz, że za każdy dzień zwłoki lecą odsetki, na wielu ludzi taki papier działa dużo lepiej niż smsy czy telefony, plus będziesz mieć podkładkę, że odebrała info w razie późniejszych ruchów
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: niby czemu? Jak jest relacja wierzyciel-dluznik to zalatwia sie ja bezposrednio, nie wciagajac w to innych podmiotow. Ja nikomu nie jestem nic winien i tym bardziej nie czaje czemu postronne podmioty mialyby sie uzerac w imie opa.
  • Odpowiedz
Normalna osoba by założyła sprawe w e-sądzie albo wcześniej wysłała do dłużnika przedsądowe wezwanie do zapłaty żeby sie obsrał, no ale rozsądne postępowanie nie jest zbyt popularne i nie daje tyle atencji. Pozatym litości, pożyczyłaś komuś pieniadze, zawarliście umowe ustną, on nie chce ich oddać, czyli zostałas oszukana, od tego jest Policja. No chyba że to pieniadze na narkotyki. :)
  • Odpowiedz
Po prostu uwazam ze swoje sprawy zalatwia sie samemu, a gdyby nie rozowy pasek pod avatarem to wpis mialby 4 plusy i 0 komentarzy ¯_(ツ)_/¯


@brakloginuf: Gdyby to jakiś niebieski napisał, to miałby już 50 lifehacków jak dojechać dłużnika. A że robi to "atencyjna" różowa, to piwniczakom z cierpliwie wbitym bordo nie wystarczy bigosu z zamrażalnika, żeby to przeżyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz