Wpis z mikrobloga

Właśnie mija 6 miesięcy odkąd mikrodawkuje i naszła mnie pewna refleksja.

W przypadku ceremonii czy klasycznych tripów większość ludzi pomimo przeświadczenia, że doznali oświecenia/kontaktu z istotą wyższą to w rzeczywistości ciągle stoją w miejscu.

Potem jak emocje opadną to żeby poczuć znowu to samo znowu jadą albo na ceremonię albo wrzucają kwas/grzyby w domowych warunkach i tak w kółko.

W przypadku mikrodawkowania również zakładają, że będą czuć się w jakiś szczególny sposób i to załatwi ich problemy. Po czym okazuje się, że “nic” się nie dzieje więc wracają do punktu wyjścia.

Według mnie mikrodawki dają przede wzystkim bardzo wyraźny wgląd w siebie dlatego warto je połączyc albo z terapią albo z pracą nad czymś konkretnym, a nie mikrodawkować dla samego mikrodawkowania.
Troche rozwinąłem ten temat w najnowszym podsumowaniu 6 miesięcy na mikrodawkach. Do tego dlaczego nie biore dodatkowych supli oraz jak wpłyneło to na moje odżywianie(IF oraz redukcja)

https://terapianowoczesna.pl/mikrodawkowanie-6-miesiecy/

#wygryw #silownia #odchudzanie #mikrokoksy #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #psychologia #narkotykizawszespoko #psychodeliki #depresja #motywacja
terapianowoczesnaPL - Właśnie mija 6 miesięcy odkąd mikrodawkuje i naszła mnie pewna ...

źródło: comment_1604477150k3nMe0nvzV3UQJTOPvFIKu.jpg

Pobierz
  • 4