Wpis z mikrobloga

gonciarz to typowy soyboy, cuck z którym ta brzydka typiara była bo był popularny, wybiła się dzięki temu, dał jej prace w tej swojej firmie, zarobiła pewnie kilkaset tysięcy dzięki niemu, po czym rzuciła go jak śmiecia a on dalej jest soy boyem
dodatkowo ma ego wyebane w kosmos i uważa się za nie wiadomo kogo, krytykuje kapotalizm a sam chodzi w markach typu supreme, po prostu hipoktyta
do tego jescze zakolak XDDDD
szkalujesz - plusujesz
#polskiyoutube #przegryw #p0lka #youtube #blackpill #stulejacontent
Zdzichu333 - gonciarz to typowy soyboy, cuck z którym ta brzydka typiara była bo był ...

źródło: comment_1604609500poTBNmsJqzkvagyyLo3jKn.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@Zdzichu333: A ja tam nie szkaluję. Gościa słabo znam, ale z tego co piszesz to jakiś łak. Lepiej wyznawać zasadę co z oczu to z serca. Po co się #!$%@?ć, krytykować, szkalować - nie lubisz kogoś, to nie oglądaj. Z twojego wpisu tak wyczuwam że jednak oglądasz każdy jego filmik i interesuje cię każdy aspekt jego życia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zdzichu333: ja go szanuje jako mężczyznę za to co osiągnął. Był jednym z pierwszych dziennikarzy growych w polskim Internecie, a potem z grubasa i nerda jarajacego szlugi wyrobił taka kondycję że regularnie biega maratony. No i prowadził firmę w Japonii z zasięgiem międzynarodowym. Filmy które robi stoją wysoko technicznie (samouk) ale i merytorycznie (materiały z igrzysk w Korei prezentujące polskich sportowców były lepsze od czegokolwiek w tv).

Poglądy, historia z Kasią,
  • Odpowiedz
Jeszcze zanim Gonciarz byl z Kasia mial jakas przecietna dziewczyne. Na jego kanale bylo wideo w ktorym opowiadal jak obudzil sie pewnej nocy i pomyslal ze kiedys ona umrze (czy tez ze nie beda razem, nie pamietam dokladnie) i sie rozplakal. To wideo niestety zniknelo z internetu. Dam sie wyruchac we wszystkie dziury za dostarczenie mi tego materialu. To koronny dowod na to ze Gonciarz od zawsze jest cuckiem soyboyem
  • Odpowiedz
@Zdzichu333: spędzam dziesiątki godzin tygodniowo w necie i na gówno stronach, ale przez X lat działalności tego cucka nie obejrzałem żadnego jego filmu. I widząc ostatnią "polemikę" z jego wysrywem w wykonaniu Szarpankiego, ni #!$%@? nie żałuję.
  • Odpowiedz
@Zdzichu333: o jaka typiare chodzi. Pytam serio. Wiem, ze sie zrobil popularny co mnie zdziwilo, bo ja go pamietam jako goscia z gry-online. Ale dla mnie byl popularny bo byl popularny. Pamietam tez 1 odcinek z gryonline jak byl goscinnie. Sprawil wrazenie wlasnie strasznego pajaca z rozdmuchanym ego, dlatego #!$%@? w niego mialem.
  • Odpowiedz
@Zdzichu333: Tyle ze on to chociaż ma kasę i jest niezależny i może mieć poglądy jakie chce.
Gorzej jak takie poglądy maja ludzie po gownostudia pracujących w korpo xD
  • Odpowiedz
@Fanatyk_Wedkarstwa: Tak, tak robienie za błazna dla jakiejś laski to lepsze życie
inną chorobą wykopków jest pewność ,ze świat jest kolorowy, sprawiedliwi i tylko szczeniaczki i kwiatki
Inni żyją w rzeczywistości gdzie wydażył się holokaust, 2 wojny światowe, kryzysy i z licznikiem samobójstw
  • Odpowiedz
inną chorobą wykopków jest pewność ,ze świat jest kolorowy, sprawiedliwi i tylko szczeniaczki i kwiatki


@Dykto13: nie widziałem żadnego wykopka, który tak twierdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
same przegrywy płaczące, że ktoś ogarnia swoje życie lepiej więc trzeba go #!$%@?ć i nazywać cuckiem i że wykopki są #!$%@? bo to wina genów, wzrostu, bo zakola, bo wina rodziców, otoczenia, wszystkich tylko #!$%@? nie wykopka xD

wykopki są
  • Odpowiedz
plami kolorową wizje świata


@Dykto13: Przestań się pogrążać, nie twierdzę że świat jest zajebisty i kolorowy zawsze i wszędzie - jesteś typowym przegrywem i pokazujesz to próbując wepchnąć mi do ust swoje słowa.
Wracając do "mało w życiu widziałeś" - już jeden taki był i napisał mi, że mało w żuciu widziałem bo twierdzę, że nie każda polka rucha się z psem (dogpill czy jakoś tak) a później się okazało, że
  • Odpowiedz
Nie wierzę, jak sprane mózgi mają niektóre wykopki. Lewak się trochę znudził, to teraz odmieniają przez wszystkie przypadki cuckolda, przez co to słowo też straciło jakiekolwiek znaczenie. A Gonciarz? Robi to, co lubi, nie ma problemów finansowych, za to was ma w dupie, bo nawet nie wie o waszym istnieniu. Zajmijcie się czymś produktywnym.
  • Odpowiedz