Wpis z mikrobloga

#xboxseries #xbox #xboxseriesx
Hej warto będzie kupić za 1 miesiąc Xboxa series S bo za taką cenę to wygląda ciekawie i może lepiej od PS4 slim które miałem.
Jest tu ktoś kto się zna bo powiem tak w cenie Xboxa series X mam XboxaSS hehehe i monitor 240Hz raczej kupuję go do gier jak Skyrim czy wiedzmin a nie do nowych codow i jak tu też działa ta kompatybilność czy działa to na zasadzie kupiłem sobie dooma 2016 mg grać na nim? Czy trzeba będzie do kupować oddzielna płytę
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@Dziurkaczdofarby-14 jak masz kompa który dźwiga ci gry w 240fps to dokup sobie pada, gamepassa i graj na pc. Skyrim powinien niedługo wpaść do gamepassa, tes6 będzie na premierę w gamepassie.
  • Odpowiedz
@Zevs w sensie tak wiem,że warto kupić kontrolę ale czasami no może teraz nie, znajomi wpadają i nie ma w co grać za bardzo a czasami w Fifę warto zagrać czy coś w tym stylu po drugie do tego sam nie mieszkam i czasami ktoś z rodziny się pyta czy mg dać kompa jak gram i szukam jakiejś alternatywy bo przyznam czasami chcę się zrelaksować po całym dniu tyrania na kompie wiesz
  • Odpowiedz
  • 0
@Dziurkaczdofarby-14 jasne, rozumiem. Jak do Fify, lub jakiejś odskoczni to series s vrdsue dobrym wyborem jeśli chcesz nową generację. Jeśli chodzi o rozdzielczości to nie słyszałem o grze która odpala się na xss w 900p, np na digital foundry byly tylko 1080p-1440p. Możliwe że jakaś gra się tak odpala w trybie wstecznej kompatybilności, ale myślę że w grach robionych stricte pod nową generację 1080p to będzie minimum na tej słabszej wersji nowego
  • Odpowiedz
  • 2
@Dziurkaczdofarby-14 możesz użyć zewnętrznego HDD, ale tylko do gier ze wstecznej kompatybilności czyli Xbox one, Xbox 360 i Xbox. Póki co to rozszerzenie za tysiaka to jedyna opcja na zwiększenie pojemności ssd, ciężko powiedzieć co będzie dalej, ale myślę że z czasem albo inni producenci pamięci wykupią licencje od Microsoftu i ceny spadną przez konkurencję, albo jakiś chińczyk wymyśli sposób żeby podłączyć zwykły ssd za pomocą przejściówki za grosze.
  • Odpowiedz