Wpis z mikrobloga

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: 26 kwietnia 2016 roku Katie Johnson złożyła pozew, zarzucając oskarżonym Donald J. Trump i Jeffrey Epstein brutalne zgwałcenie jej w 1994 roku, gdy miała zaledwie 13 lat. Ponadto w pozwie zarzuca się, że była przetrzymywana jako niewolnica seksualna przez Epsteina i była brutalnie molestowana, gwałcona i bita zarówno przez Epsteina, jak i Trumpa przez okres czterech miesięcy, od czerwca do września 1994 roku procesu w trybie sądowym, dramatyczne wycofanie pozwu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gaku745:
Nie podoba mi się jak umieściłaś ich na swojej skali. Biden to swoje "macanie, wąchanie , przytulanie" #!$%@? przed kamerami, przy rodzicach tych dzieci. Można (hiperbolizujac) przyjąć, że poza zasięgiem kamer dzieją sie gorsze rzeczy, skoro nie umie sie nawet ogarnąć wiedząc że ludzie patrzą.

Nie jestem w temacie Epstein&Trump (wiem tylko z memów że jeden "popełnił samobójstwo"). Przeciwko Trumpowi są oskarżenia które wyszły po latach (nie twierdzę że są
@Gaku745 Nie no, racja - czysty przypadek, że złożyła zawiadomienie dopiero po 22 latach jak Trump był prezydentem i nie dość, że można zrobić dużą aferę to jeszcze można zdobyć odszkodowanie w setkach milionów dolarów. Przecież nie ma czegoś takiego jak fałszywe oskarżenia dla hajsu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Podkreślę też że nie jestem zwolennikiem jednej lub drugiej storny, nie znam ich programów i średnio mnie to interesuje. Jak znajdziesz podobne materiały na Trumpa świadczące o jego skłonnościach to przyznam ci rację. Choć może to też oznaczać że jeden wybrał bardziej ustronną wyspę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL:
I tak i nie, jak proces jest medialny to mniejsza szansa że go zamiotą pod dywan, a świadka uciszą. Ale też Trump ma hajs, więc odszkodowanie mogła dostać już wcześniej. Wybrała moment w którym osoba oskarżona ma najwięcej władzy i najtrudniej będzie coś przeciw niej zdziałać, co nie działa pozytywnie na wiarygodność.