Wpis z mikrobloga

@HansLanda88: Gdzie tam. Alpaka gryzie - oczywiście tylko w szyję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Matemit: Pewnie, że warto. To znaczy nie wiem czy inwestowałabym w robienie mi czegokolwiek przez kogoś, ale sama sobie robię i nie wyobrażam sobie noszenia czapek czy szali/kominów z sieciówek z jakichś akryli czy innych syntetycznych materiałów.
  • Odpowiedz
@HansLanda88: Zwykła wełna to hardkor dla ludzi o skórze z azbestu. Alpaka jest dużo milsza, ale nadal drapie. Jeszcze delikatniejszy jest merynos. A już szczytem delikatności i luksusu jest kaszmir, ale to kosztuje :D
  • Odpowiedz
@magnes125: Moje ręce są jakieś niepełnosprawne ¯\_(ツ)_/¯ a ona dzierga obok na szydełku wielkości dużej igły serwetkę patrząc na telewizor i co chwilę mówiąc mi, że mi uciekło znów oczko ;d
  • Odpowiedz
@Matemit: Zawsze mnie ciekawiło czy robienie na drutach jest trudne. Sama uczyłam się jako dziecko i opanowanie samych drutów zajęło mi co najmniej pół roku. Nawet nie piszę o robieniu czegokolwiek. Po prostu samo ich trzymanie i oczka prawe/lewe.
  • Odpowiedz
@magnes125: Jest stacjonarny sklep w krk do którego jutro chcę podjechać i zobaczyć jakieś grube wełny, bo chciałbym coś w tym stylu tylko dużo grubsze.

btw. Mam komin z HMu 100% akryl. A tutaj 100% wełna. Bez porównania ;d
  • Odpowiedz