Wpis z mikrobloga

@ShooleR: OneDrive jest zajebiste, jak się używa wraz z całym dobrodziejstwem. Za długo by opowiadać, jakie są zalety względem innych tego typu usług. OD w połączeniu z Microsoft365 z licencjami Exchange, SharePointem, Power Platform to świetne narzędzie. Do zastosowań indywidualnych - też daje radę, ale ma swoje ograniczenia, które czasem mocno irytują.

Jasne, ma swoje minusy, ale jak nie traktuje się OD jako osobnego bytu, to można zobaczyć nieco szerszą perspektywę
@ShooleR: Korzystam od roku. Przesiadłem się właśnie z dropbox jak wprowadzili limity urządzeń na darmowym planie. Chciałem nawet przejść na płatny plan ale jak zobaczyłem ile to kosztuje i że jest to w sumie opłata tylko za storage to podziękowałem.

Zgadzam się z @jakis_login że w całym ekosystemie jest super. Ma swoje wady np dzielenie folderów jest nieco lepiej ogarnięte w DP niż w OD ale da radę się przezwyczaić. Miałem
@RaPi: Nie wolałbyś korzystać z gdrive, ja z niego korzystam na systemach: windows, linux, macos i android. Mogę ci nawet ogarnąć za 10 zł 2TB na twoje własne konto google.