Wpis z mikrobloga

@BajerOp,
@Jerry664

Wiem, wiem...
Wyśmiewam tylko w ten sposób Januszy chcących na siłę być śmiesznymi "bo Alfy się psujo"

Zgadnij co słyszałem kupując na pierwsze auto opla 97r, czy później MG.
Właśnie #!$%@? od vaginiarzy jak to te samochody nie będą się psuc i ile to w warsztacie nie wydam.
I tak oplem czy mg robiłem w tych czasach po 40k km rocznie - usterka w oplu to urwana linka od
  • Odpowiedz
jakoś dziwnym trafem pod każdym a warsztatem stoi albo kaudi albo wieśwagem zamiast tych niby "psujących" alf


@XAndreX: jakoś dziwnym trafem na drogach też głównie widać wieśwageny i kaudi XD
  • Odpowiedz
Cena nie gra roli, na tym nie warto oszczędzać.


@Vitass: zawsze mnie to zastanawia, ludzie ktorzy szastaja wydajac po 300zl na wymiane oleju a jednoczesnie szkoda im pieniedzy na cos nowszego niz 18letni gruz z holandii xD Przy tak starym samochodzie mozesz zalewac 10w40 dexosa za 12zl/litr, dopoki zmieniasz go regularnie i ogarniasz podstawowe zasady eksploatacji samochodu to nie bedzie to mialo wplywu na to kiedy padnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vitass: 10w40 i 10w60 mają taką samą lepkość. Druga liczba odpowiada tylko za zmianę lepkości w zależności od temperatury, 60 będzie zachowywał swoje właściwości w szerszym zakresie temperatur, lej 10w60
  • Odpowiedz
@XAndreX: porównaj ilość VAG na rynku a alf. I teraz druga rzecz- ludzie śmieją się że alfa jest królową lawet, nie warsztatów- VAG jest sam w stanie dojechać do warsztatu, tu jest różnica
  • Odpowiedz
@matewoosh: Tylko gdzie kupić pewnego Motula jak większość na allegro to #!$%@? z rozpiętością ceny od 120 do 190 zł za taką samą bańkę oleju.
@Vitass: Liqui Moly Synthoil High Tech jest jednym z lepszych, tyle że jest trochę drogi.
  • Odpowiedz