Wpis z mikrobloga

@wihajsteer: A ja się pytam dlaczego to uważa się za prowokację i zbezczeszczenie flagi a powszechne mazanie po fladze już nie? To jest połączenie dwóch symbolów w jedno. Nie mieści ci się w głowie, że ktoś może czuć się patriotą Polakiem i być otwarcie homoseksualistą albo osobą walcząca o ich prawa i chciałby to zamanifestować? A pierwsze co masz w głowie to "prowokacja".
@wihajsteer:

nie popieram wpirdolu, tylko mówię że nie zdziwię się jak komuś puszcza nerwy. Sam bym nie #!$%@?, szkoda rąk brudzić.

Bardzo litosciwy jestes, dziekujemy ci. Bardzo ladnie usprawiedliwiasz stosowanie przemocy. Nie za bardzo mnie obchodzi, co jest na fladze, tak dlugo, jesli nie ma tam obrazliwych tresci. W najgorszym wypadku uznam, ze cos jest glupie i sram na to. Jesli kogos uraza tecza i na tej podstawie decyduje sie kogos
@depcioo: Kodeks karny - art. 137: „§ 1. Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
@Adrian00 #!$%@?, jak jestem np. kibicem Śląska Wrocław to nie znaczy że mam jego herb #!$%@? na flagę, albo jak lubię słuchać Dżemu to Ryśka za orła też nie wrzucam. Was to nic nie obraża dopóki wam się tej kolorowej ściery nie spali, albo wyrzuci.
@wihajsteer: Oj chłopie, chłopie...

biedne pedzie, julki, marsze julek, mam kolegę geja!, przodkowie walczyli za barwy biało-czerwone, komusza popłuczyno!,Julka Julka, lgbtqwerty, lewactwo ...


Musisz być bardzo smutnym i przepełnionym goryczą człowiekiem i chyba sobie nawet za bardzo z tego nie zdajesz sprawy. Życzę ci wiecej optymizmu w patrzeniu na świat i innych ludzi, a mniej narodowego etosu.

Bo wychodzi na to, że bardziej sobie cenisz symbole narodowe niż swoich własnych rodaków,
co ty z tymi bojówkami. Zwykły obywatel może stracić cierpliwość, nie doszukują się. A jak jesteście towarzyszu tacy odważni, wyszczekany i za wolnością, to proponuję przerobić flagę np Arabii Saudyjskiej na kolory tęczy i tam pokozaczyc. A nie, sorry, tu jest łatwiejszy cel. Gardzę lewakami.


@wihajsteer: Ach tak, porównujmy się do najlepszych... Dopiero jak dobijemy do poziomu AS to będziemy wiedzieć że coś osiągneliśmy...