Wpis z mikrobloga

@Adrian00 hahaha, typie ja nie mam nic do homoseksualistów, znam kilku i to naprawdę spoko ludzie. Żyją jak normalni obywatele, nikt ich nie bije, robią to co wszyscy. Ale kilku pajacom ubzduralo się, że są torturowani w tym kraju i każdy kto ma inne zdanie od nich to faszystą i rzuca cegłami na MN. :D
@depcioo: o jaka burza xD mi osobiście ta flaga bardzo się podoba i nie widzę w niej nic obraźliwego i prowokującego. Wolę tęczową wariację flagi niż słuchać, że "z tego kraju to można najwyżej wyemigrować". Dziwię się, że zarzuca się opowi wywieszenie flagi dla beki czy prowokacji, dla mnie flaga wisi dumnie, #!$%@?ąc od tego czy zdjęcie jest OPa i aktualne.
@wihajsteer: To dlaczego chcesz ich bić? I nie mów, że chodzi o flagę bo nikt ludzi co piszą po fladze nie bije.
Masz chyba małą wyobraźnię, skoro twierdzisz, że nikt ich nie bije. Nie trzeba nawet trzymać się za rękę czy całować. Ludzi się bije nawet za podejrzenie, że są homoseksualistami bo na przykład pofarbują włosy.
Ale oczywiście nikt ich nie bije. Pajace sobie ubzdurali.
@Adrian00 no znam około 10 i jakoś nikt ich nie pobił nigdy, ze względu na orientację. Mało tego, jeden to całkiem niezły fighter wiec by sobie nie dał krzywdy zrobić. I gdzie ty przeczytałeś, że ja chcę kogolwiek bić. Nigdy nikogo nie uderzyłem ze względu na orientację, kolor skóry czy wyznanie, i nie zrobię tego. Uważam jednak, że ludzie którzy oczekują szacunki i akceptacji powinni zaakceptować, że są pewne znaki i symbole
@wihajsteer: wybacz ale to ONR i MW bardziej niz tęczowa zaraza plami honor ojczyzny. Te osoby przynajmniej walczą o normalna tolerancyjna Polskę.

Polecam sprawdzić z kim żądają się organizatorzy.

Argumenty emocjonalne są głupie więc zadam pytanie inne. Czy jeśli wywieszę 2 flagi LGBT i Polski obok siebie to czy będzie to obraza Twoim zdaniem czy nie?