Wpis z mikrobloga

Jestem fanatykiem mycia naczyń, cała kuchnia #!$%@? talerzami, nie ma dnia, by nie doszły nowe. Kiedy tylko stara gdzieś wyjdzie z to tylko dokładam specjalnie nowe i nie każe nikomu ich ruszać.
Kiedy zlew już nie mieści wszystkiego, ja wręcz z namiętnością i potężna miłością odkręcam kran, by znaleźć idealna temperaturę.

Może to być nie być istotne dla wszystkich, ale dobranie odpowiedniej temperatury jest jak granie na skrzypcach. Pomylisz jedna strunę i cały akord idzie się #!$%@?ć. Ogólnie po znalezieniu tej jedynej, zaczyna się prawdziwy koncert i orgazm mojej duszy. Gdybym tylko mógł, mój penis opuściłby spodnie przy dotknięciu pierwszego naczynia w zmywaku.
Większość osób brzydzą resztki jedzenia, ja to nazywam sposobem i stylem życia. Każdego dnia jak wchodzę do kuchni czuję nowe zapachy przez co poszerzam swój horyzont zapachowy stając się bardziej wyczulony i polepszając siebie jako dorosłego mężczyzny. Po każdym talerzu, przychodzi ten talerz którego nazywam twardzielem.

On ma sprawdzić to czy jesteś zaprawiony w boju. Trudny tłuszcz, nie chcące się zmyć żarcie to dopiero wyzwanie dla każdego faceta. Nie każdy śmiertelnik temu podoła. Jan Paweł II próbował i poległ. Cały świat się przeciw niemu obrócił. Jestem tym który musi dać radę, bo inaczej orbita ziemi przechyli się o 6,99 stopnia co spowoduje niewyobrażalną katastrofę. Jestem #!$%@? bohaterem w centrum ogniska domowego, myjąc ten uparty talerz, którego nie umycie i niezadowolenie może doprowadzić do końca świata. Codziennie noszę to brzemię, ale jestem dumny.

Myje bez rękawiczek bo nie jestem prawiczkiem żeby używać zabezpieczeń. Szambo to będzie mój ulubiony basen pełen resztek jedzenia i gówna. Mmmm zapach każdego poranka da mi energię żeby znowu zbudować talerzowy zamek i go zdobyć po raz kolejny aby uratować świat. To ja we własnej osobie.

Człowiek myjka, z wielkimi palcami wiąże się wielka odpowiedzialność związana z myciem naczyń

#pasta #mycienaczyn #kuchnia #zycie
  • Odpowiedz